ریک راس به دنبال جیک پاول ناک اوت از نیت رابینسون پشتیبانی می کند

اینترنت پس از اینکه نیت رابینسون روز شنبه در نبرد با جیک پل ناک اوت شد ، خیلی مهربان نبود ، اما ریک راس خوشحال است که از او پشتیبانی می کند.

در مجموعه ای از پست های به اشتراک گذاشته شده در استوری اینستاگرام خود ، راس مطمئن شد که رابینسون می داند که هنوز هم طرفدار دارد. وی در کلیپی که بلافاصله پس از بیرون کشیدن رالسون از پاول ، بیرون کشید ، گفت: “ما هنوز با تو نیت هستیم.” “همه چیز خوب است ، n *** a. ما می دانیم که شما بسکتبال بازی می کنید ، n *** a ، شما خریداری نمی کنید. کسی شما را فریب داد تا آن چک را بگیرید ، ما هنوز با شما دمار از روزگارمان درآوریم.”

اما او در این جا متوقف نشد و حتی عشق بیشتری به بازیکن گارد سابق NBA ارائه داد. وی در ویدئویی که روز یکشنبه به اشتراک گذاشت گفت: “من فینا پیراهن نیت رابینسون را برایم پیدا می کنم تا امروز بپوشم.” “همه شما با چالش روبنسون روبرو می شویم ، آنها مرد را انتخاب می کنند. این سگ من است ، مرد … من می خواهم برای من پیراهن نیت رابینسون را پیدا کنم ، زیرا این گه درست نیست. سگ من اشتباه کرده است ، شما می دانید که او WingStop را تبلیغ می کند. شما می دانید که مرد ، مرد. “

راس بعد از مدتی صرف جلب توجه در جمع پیراهن NBA خود ، بعداً کلیپی کوتاه از او به اشتراک گذاشت که اذعان داشت پیراهن رابینسون را ندارد. وی ادامه داد: “اما این چیزی است که من می خواهم تو انجام دهی ، نیت”. “من می خواهم که تو هنوز بروی یک WingStop 50 تکه ای برایت بیاوری و راهی برای لذت بردن از روز پیدا کنی. همه الگوهای رفتاری در جریان است. همه رو به پایین هستند ، الاغ بالا. من آن را دریافت می کنم ، آن را دریافت می کنم. اما نیت ، تو رفتی وجود دارد و شما را چک می کنید ، فقط به نکات مثبت نگاه کنید. “

جیک پاول هم در دور اول و هم در مرحله دوم موفق شد برتری رابینسون کسب کند. پس از جنگ ، رابینسون از همه به خاطر آرزوهای خوب و تریلر برای این فرصت تشکر کرد. پل بعد از مبارزه نیز به بازیکن حریف خود لوازم جانبی داد ، و از او برای مبارزه تشکر کرد و اعتراف کرد که “ورود به رینگ توپ های زیادی را می طلبد”.