ریتا اورا بابت شکستن قفل COVID-19 در سی امین سالگرد تولدش عذرخواهی کرد

ریتا اورا عذرخواهی کرد برای جشن تولد 30 سالگی خود بر خلاف قفل شدن ویروس کرونا در انگلستان. این خواننده پاپ یادداشتی را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که می گوید از عمل خود بسیار متاسف است و “خجالت می کشد”.

او نوشت: “من برای جشن 30 سالگی خود در یک جمع کوچک با برخی از دوستان شرکت کردم. این انگیزه لحظه ای بود که تصمیم گرفتم با این دیدگاه نادرست تصمیم بگیریم که از قفل خارج می شویم و این خوب است.” “این یک اشتباه جدی و غیرقابل توجیه در قضاوت بود. با توجه به محدودیت ها ، من می فهمم که این اقدامات چقدر غیر مسئولانه بوده و مسئولیت کامل را می پذیرم.”

به همین منظور ، TMZ گزارش داد که Ora به دلیل شکستن محدودیت های COVID-19 کشور ، داوطلبانه نزدیک به 12000 دلار جریمه پرداخت کرد. در انگلستان ، همه رستوران ها و بارها برای پذیرایی از غذاخوری ها بسته است و از شهروندان خواسته می شود که در خانه های خود با افرادی که در جاهای دیگر زندگی می کنند جمع نشوند. وب سایت خبری افراد مشهور می گوید اورا نزدیک به 30 نفر را برای یک مهمانی در رستوران کازا کروز در غرب لندن جمع کرده است.

گزارش های بیشتر ادعا می کند که پلیس در تاریخ 30 نوامبر از خانه اورا بازدید کرده و آنها در حال تحقیق درباره رستوران میزبان مهمانی هستند.

اورا نوشت: “من به ویژه احساس ناراحتی می كنم كه می دانم مردم چقدر برای مبارزه با این بیماری وحشتناك تلاش كرده اند و از فداكاری هایی كه مردم و مشاغل برای حفظ امنیت همه ما انجام داده اند كاملاً آگاه هستم.” “حتی اگر این کار درست نکند ، من می خواهم صمیمانه عذرخواهی کنم.”