رویس دا 5’9 “به نظرات” Nerd “فردرو استار پاسخ می دهد

رویس دا 5’9 “خیلی از اظهار نظرهای” بی احترامی “اخیر فردرو استار راضی نبود.

این درام ملایم در طی یک قسمت از پادکست Rappers Ballers با مهمان ویژه ون لاتان آغاز شد. در یک لحظه از مکالمه ، میزبانان فردرو و جونی ولگار شروع به بحث در مورد آنچه که آنها رپ “بی ادب” می دانند ، کردند. فردرو شروع به نام بردن از هنرمندانی کرد که به اعتقاد او در آن گروه قرار دارند – و رویس یکی از این نام ها بود.

فردرو گفت: “این مرد من است. ببین ، من با رویس دا 5’9 در تور بودم.” “این n *** a من است. ما با هم در تور نلی بودیم … اما من سعی کردم بگویم که او در قسمت رپ رپ خواهد بود. این بدان معنا نیست که شما یک خیابان n *** a نیستید ، اگر چه.”

فردرو سپس به تشریح نوعی هنرمند که به نظر او رپرهای احمق است ، پرداخت.

وی گفت: “N *** همانطور که کتاب می خواند ، n **** همانطور که می دانید ، nerdy n *** as” ، قبل از اینکه نام آخرین آلبوم رویس را به سخره بگیرد. “آخرین آلبوم این n *** a چه نام دارد؟ رویس دا 5’9؟ … مثل برخی از کلمات ناخوشایند بود.”

لاتان در پاسخ گفت: “تمثیل”.

فردرو گفت: “من هرگز چیزی در مورد آن کلمه نشنیدم تا زمانی که از او گفتم.

رویس قبل از صدور اخطار جدی به فردرو ، از این مکالمه مطلع شد و کلیپ های آن را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

رویس از یک ویدئو فیلم برداری کرد و گفت میراث فردرو و کمک به فرهنگ را تحسین می کند. وی همچنین گفت هیچ مشکلی برای لقب “رپر نرد” یا “کوله پشتی” ندارد اما هیچ بازی را تحمل نخواهد کرد. پاسخ رویس حاکی از آن بود که مسئله وی با برچسب های فردرو نبوده ، بلکه بیشتر با لحن تمسخرآمیز او بوده است.

رویس گفت: “اگر مرا دنبال کنی ، می دانی ، هرگز ندیدی که من با n *** بازی کنم و هرگز n *** را دیدی که با من بازی کند. من اجازه نمی دهم n *** با من بازی کند.” . “… کاری که من دوست ندارم انجام دهم این است که من دوست ندارم بازی کنم ، در حال حاضر اتفاقات زیادی در جهان وجود دارد. مانند زمان بسیار جدی.”

وی ادامه داد که افتخار این است که با فردرو در آن روز گشت بزنم ، اما روشن کرد که دوست او نیست.

وی گفت: “من از اینکه مرا مرد خود می خوانی ، قدردانی می کنم ، اما بازسازی می شوم که در حال حاضر با تو کاملاً شفاف نیستم ، افسانه ، و به تو می گویم من مرد تو نیستم.” “من هیچ تمایلی برای ایجاد هر نوع رابطه با شما رو به جلو ندارم ، فقط برای این که ما روشن کنیم. بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که شما دوباره با من لعنتی بازی کنید … آن گه را ذخیره کنید برای یک *** که شما بازی کردن با آن بازی کردن با تو است. و من نمی خواهم بیش از شما لعنتی “.

“و من نمی خواهم آن را دوباره بگویم ، فردرو استار. تو همچنان یک افسانه هستی ، و من آنچه را که من انجام می دهم ادامه می دهم. دفعه دیگر که شما از من نام می برید ، از من نام می برید و به من تعارف یا هر آنچه که می دهید می خواهی به من بدهی ، و تو همه چیزهای اضافی را کنار می گذاری ، زیرا این چیزی است که با آن همراه است. برکت بده. “

در زیر می توانید بیانیه کامل رویس را بشنوید.