دی جی مگان رایت با ASAP Ferg و Will.i.am در ویدیوی “فرهنگ” ارتباط برقرار می کند

اخبار | No comments

دی جی مگان رایت در حال انجام اقدامات بزرگی است زیرا چند وجهی ویدیوی رسمی آهنگ تازه منتشر شده خود “فرهنگ” را با حضور ASAP Ferg و Will.i.am حذف کرده است.

این قطعه ، که به موضوعاتی مانند نژادپرستی و فرهنگ فرهنگی اختصاص می یابد ، در حالی صورت می گیرد که DJ ، تهیه کننده و شخصیت رادیویی به نقش های جدید او به عنوان تهیه کننده اجرایی ، مدیر برچسب و یک هنرمند ضبط صدا و سیما تبدیل می شوند. “فرهنگ” همچنین اولین آهنگ از اولین آلبوم آینده Ryte است که قرار است در اوایل سال 2021 از طریق برچسب جدید Ryte Way Music وی ، با پشتیبانی Platoon ، پخش شود.

به کارگردانی نبیل ، فیلم سیاه و سفید “فرهنگ” از دیدگاه “کرکس فرهنگ” ، اصطلاحی تحقیرآمیز برای یک فرد یا سازمان که از عناصر فرهنگی که متعلق به آن نیستند سود کسب می کند ، نشان داده می شود ، و به طور معمول از اعتبار منشأ “روند” امتناع می ورزد.

رایت توضیح داد: “این آهنگ یک ضبط بیانیه است که اهمیت مشارکت های فرهنگی سیاه را در سراسر جهان تشخیص می دهد.” “با Will.i.am و ASAP Ferg صدای خود را به آهنگ وام می دهند … من این کار را برای فرهنگ انجام می دهم … من برای این آهنگ بسیار هیجان زده هستم که اولین نسخه آلبوم من است. نه تنها آیا Will.i.am و Ferg آن را کشتند اما نبیل بسیار چشم انداز شگفت انگیزی است و او این ترانه را زنده کرد! اولین آلبوم من به عنوان دی جی نماینده من است اما همچنین به عنوان صاحب لیبل ، مدیر ، A&R ، تهیه کننده و همه جانبه خلاق.”

می توانید ویدیوی بالا را ببینید و اکنون “فرهنگ” را در همه سیستم عامل های اصلی پخش جریانی کنید. با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد اولین آلبوم استودیویی Ryte ، حتما با ما همراه باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>