دی جی مگان رایت با ASAP Ferg و Will.i.am در ویدیوی “فرهنگ” ارتباط برقرار می کند

دی جی مگان رایت در حال انجام اقدامات بزرگی است زیرا چند وجهی ویدیوی رسمی آهنگ تازه منتشر شده خود “فرهنگ” را با حضور ASAP Ferg و Will.i.am حذف کرده است.

این قطعه ، که به موضوعاتی مانند نژادپرستی و فرهنگ فرهنگی اختصاص می یابد ، در حالی صورت می گیرد که DJ ، تهیه کننده و شخصیت رادیویی به نقش های جدید او به عنوان تهیه کننده اجرایی ، مدیر برچسب و یک هنرمند ضبط صدا و سیما تبدیل می شوند. “فرهنگ” همچنین اولین آهنگ از اولین آلبوم آینده Ryte است که قرار است در اوایل سال 2021 از طریق برچسب جدید Ryte Way Music وی ، با پشتیبانی Platoon ، پخش شود.

به کارگردانی نبیل ، فیلم سیاه و سفید “فرهنگ” از دیدگاه “کرکس فرهنگ” ، اصطلاحی تحقیرآمیز برای یک فرد یا سازمان که از عناصر فرهنگی که متعلق به آن نیستند سود کسب می کند ، نشان داده می شود ، و به طور معمول از اعتبار منشأ “روند” امتناع می ورزد.

رایت توضیح داد: “این آهنگ یک ضبط بیانیه است که اهمیت مشارکت های فرهنگی سیاه را در سراسر جهان تشخیص می دهد.” “با Will.i.am و ASAP Ferg صدای خود را به آهنگ وام می دهند … من این کار را برای فرهنگ انجام می دهم … من برای این آهنگ بسیار هیجان زده هستم که اولین نسخه آلبوم من است. نه تنها آیا Will.i.am و Ferg آن را کشتند اما نبیل بسیار چشم انداز شگفت انگیزی است و او این ترانه را زنده کرد! اولین آلبوم من به عنوان دی جی نماینده من است اما همچنین به عنوان صاحب لیبل ، مدیر ، A&R ، تهیه کننده و همه جانبه خلاق.”

می توانید ویدیوی بالا را ببینید و اکنون “فرهنگ” را در همه سیستم عامل های اصلی پخش جریانی کنید. با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتر در مورد اولین آلبوم استودیویی Ryte ، حتما با ما همراه باشید.