دیدی و جاستین کامبس سعی کردند نوشیدنی تقویت کننده جنسی کامرون را امتحان کنند

دیدی و جاستین کامبز از کامرون نمونه گرفتند sex مکمل بهبود، لحظه پیوند پدر و پسر که البته برای رسانه های اجتماعی مستند شده است.

“این را بررسی کنید، ما در حال حاضر اینجا هستیم. مال خود هارلم در خانه … نیروی اسب صورتی. چه کار می کند، کم؟» دیدی در یک کلیپ اینستاگرامی منتشر شده توسط Killa Cam که نشان می‌دهد این زوج پدر و پسری در حال تلاش برای نیروی اسب صورتی هستند، می‌گوید.

کم پاسخ می دهد: “من نمی توانم به شما بگویم دقیقاً چه کاری انجام می دهد، اما شما با خانم های خود بسیار سرگرم خواهید شد، عزیزم.” “من به شما این را تضمین می کنم، در واقع.”

این ویدیو نشان می‌دهد که دیدی تلاش می‌کند ظرف مایع صورتی رنگ را باز کند اما مشکلی دارد. هنگامی که جاستین در باز کردن آن مشکل دارد، شخص دیگری یک شیشه باز از نوشیدنی لیبیدو را به آنها می دهد. “اوه اوه. دیدی می‌گوید، وقتی نمی‌توانی قسمت بالایی را باز کنی، این همان افتضاح است. «مهر شده است. اگر می دانید که بچه ها نمی توانند به آن برسند.»

این ویدئو قبل از اینکه ببینیم هر یک از آن‌ها در حال سرنگونی نیروی اسب صورتی است که قرار است صمیمیت جنسی مردان را با کمک به بهبود استقامت و میل جنسی تقویت کند، متوقف می‌شود.

سال گذشته، کامرون ادعا کرد که نوشیدنی صورتی او به ASAP Rocky کمک کرد تا ریحانا را باردار کند. در یک پست IG از فوریه گذشته، خواننده رپ Dipset کلیپی از راکی ​​در حال نوشیدن شیشه ای از نیروی اسب صورتی، ظاهراً مربوط به اکتبر 2021، همراه با اعلام بارداری این زوج در فوریه 2022 به اشتراک گذاشت.

من فقط می گویم. تاریخ ها را بررسی کنید،» او نوشت. به Flocko و Da Sis RiRi تبریک می گویم. به هارلم خوش آمدید!!!”