دیدی وقتی در مقابل یونگ میامی در مورد وضعیت رابطه اش پرسیده شد عرق می کند

دیدی روز دوشنبه در مراسم مت گالا 2023 همراه با “بهترین دوست” خود یونگ میامی شرکت کرد.

پس از ماه ها گمانه زنی های عاشقانه در مورد این زوج، مجری تلویزیون و BMF بازیگر لالا آنتونی به این موضوع پرداخت و به غول فشار آورد که آیا او و خواننده رپ City Girls رسما با هم هستند یا خیر. (کمتر از دو هفته پیش، میامی در پاسخ به همین سوال به The Cut “نه” گفت: “ما هنوز دوستان خوبی هستیم! اما مجردیم. این مرد من نیست.”

لا لا به دیدی گفت: “من می پرسم، می خواهم بدانم.”

در حالی که میامی در پس‌زمینه غلغله می‌کرد، با خنده‌ای طفره‌آمیز گفت: «او جواب می‌دهد. “نه، نه، بله، البته – خیلی بد، ما اینجا هستیم.”

“خوب، واقعا بد؟ این است رسمیواقعا بد است؟” لا لا هل داد.

«نمی دانم دقیقاً از من چه پرسیدی. ما قطعا با هم می رویم خیلی بد است. … او قرار من برای شب است، او باورنکردنی است،” مدیر عامل پسر بد گفت.

این کارشا لطفا میزبان وارد گفتگو شد و توضیح داد: “آره، ما ادامه می دهیم – می دانید که فقط یک شب قرار خوب است؟”

ما عنوانی بر آن نمی گذاریم. همه از ما می خواهند که عنوانی روی آن بگذاریم، ما عنوانی روی آن قرار نمی دهیم.» دیدی توضیح داد. “این مثل بهترین دوست من در جهان است. یکی از زیباترین افرادی که خداوند به من توفیق داده است که با آنها ملاقات کنم، و من خوشحالم که او امشب قرار ملاقات من است.

این مرد 53 ساله که ظاهراً از سؤالات آنتونی استرس داشت، درخواست دستمال سفره کرد و اعتراف کرد: “لعنتی، من عرق می کنم.”

لا لا پاسخ او را تأیید کرد و گفت: «شاید به دنبال چیزی باشید. مطمئناً ممکن است هیچ عنوانی وجود نداشته باشد.»

دیدی در حالی که صورتش را پاک می کرد، موافقت کرد: «آره، نه عنوان، نه عنوان. “این شنل داغ است.”

این مرد 53 ساله ست سفارشی کت و شلوار شان جان و شنل کوتور را که در آن با جون امبروز همکاری کرده بود، تکان داد. مت گالا از کارل لاگرفلد فقید با موضوع شب “یک خط زیبایی” تقدیر کرد.

MC “Act Up” اولین حضور خود در Met را با پوشیدن سیلوئت مشکی به سبک پری دریایی مشکی همراه با مروارید و اکسسوری خزدار مشکی انجام داد.

Caresha اخیراً در داستان جلد خود برای The Cut احساس “بدون عنوان” خود را در مورد Diddy به اشتراک گذاشت و گفت: “ما شرایط خودمان را داشتیم، من قرار نیست عنوانی روی آن بگذارم. سخت با هم دعوا می کردیم ما هر روز در یک نقطه با هم بودیم. او از من حمایت کرد، من از او حمایت کردم. اجازه می‌دهم اینترنت آن را هر چه می‌خواهند بگذارد.»