دکس معروف آلبوم جدیدی را اعلام کرد، می‌گوید 11 ماه هوشیار است

معروف دکس در حال کنار گذاشتن یک پروژه جدید است و به TMZ گفت که او به مدت 11 ماه کاملا هوشیار بوده و در عین حال ظاهر سالم جدیدی را نشان می دهد.

دکستر روز چهارشنبه در فرودگاه بین‌المللی لس‌آنجلس به TMZ برخورد کرد و مشتاقانه به رسانه گفت که هوشیار است، در حالی که TMZ تأیید کرد که او به استودیو بازگشته و روی آن کار می‌کند. Rich Forever 5، اگرچه دکستر در ویدیوی واقعی در مورد آن صحبت نکرد.

دکس قبل از برداشتن عینک آفتابی خود برای نشان دادن پوست درخشانش گفت: “من دیگر مواد مخدر مصرف نمی کنم، 11 ماه است که مواد مخدر پاک کرده ام، خوشحال و سالم هستم.” او سپس جشن گرفت که با 300 Entertainment “قرارداد بزرگ” امضا کرده است.

دکس به عنوان یک PSA به کسانی که ممکن است در حال مبارزه باشند، گفت: “اول خدا را نگه دارید و هرگز فراموش نکنید که از کجا آمده اید.” “اول خدا را نگه دارید، هرگز تسلیم نشوید، زیرا ممکن است ما تسلیم شویم، اما خدا نکند و فروتن بمانیم.”

هوشیاری تازه کشف شده دکس پس از آن اتفاق می افتد که او هفته گذشته قرارداد جدید خود را با 300 Entertainment کنایه زد. دکستر ادعا کرد ارزش این معامله حدود 5.6 میلیون دلار است، اگرچه جزئیات بیشتری فوراً در دسترس نیست. رپر شیکاگو این معامله را در اینستاگرام تغییر داد و عکسی رنگارنگ از او در حال استراحت در لابی 300 Entertainment در حال خواندن یک مجله به اشتراک گذاشت.

دکستر نوشت: امروز 5.6 میلیون قرارداد جدید خدا شگفت انگیز است.

دکس قبلاً پنج ماه هوشیاری خود را در ژوئن جشن گرفته بود، که پس از دو دوره بازپروری برای اعتیاد گزارش شده به مواد افیونی رخ داد. بهبودی دکس پس از ابراز نگرانی طرفداران از یک سری ویدیو در اینستاگرام صورت گرفت که به نظر می رسید او را بالا نشان می داد و سرش را تکان می داد. دکس معروف در ابتدا هرگونه اعتیاد به مواد مخدر گزارش شده را تکذیب کرد و به طرفداران نگرانش گفت که آرام باشند.

او در آن زمان در بخش لایو اینستاگرام گفت: “من پول دارم، هر کاری که بخواهم انجام می دهم.” ” عوضی الاغ احمق. لعنتی نگران من بودی؟ و دو، من هیچ یک از این کارها را انجام نمی دهم، n***a. من علف هرز می کشم و از بچه هایم مراقبت می کنم. لعنتی چه بلایی سرت اومده؟”

آخرین نسخه رسمی که طرفداران از Dex دریافت کردند مربوط به سال 2020 بود دیاناکه در آن از Rich The Kid، Jay Critch، Fivio Foreign، Tyga، Wiz Khalifa و Trippie Redd حضور داشتند.