دوست دختر Ally Lotti از Juice WRLD یادداشت های شخصی را به اشتراک می گذارد

روز سه شنبه یک سال از مرگ نابهنگام Juice WRLD می گذرد. دوست دختر دیرینه جویس ، آلی لوتی ، برای بزرگداشت میراث عزیزش ، برخی از نشانه های احساسی را با طرفدارانش به اشتراک گذاشت.

لوتی نامه هایی را که Juice WRLD برای او قلم زده بود با آنها به اشتراک گذاشت XXL. لوتی گفت XXL که جویس این یادداشت ها را برای او نوشت در حالی که در هیات ریجنسی در هنگام توقف در دوسلدورف ، آلمان در تور The Nicki Wrld نیکی میناژ بود. جویس این نامه ها را در کیف پول لوتی فرو برد ، جایی که آنها دیده نمی شدند تا اینکه مجبور شد یک لباس برای مراسم تشییع جنازه Juice بخرد.

“تو هستی: عقل من ، پناهگاه امن من ، اولین و آخرین عشق واقعی من ، BFF من ، خانه من … تو همه چیز من هستی” اولین نامه به طور خاص برای او خوانده شد. یادداشت دوم ، به گفته لوتی ، برای این بود که او با طرفدارانش به اشتراک بگذارد.

لوتی تأیید می کند: “من مدت طولانی بدون ترمیم 4 شکسته شده ام.” “شما من را برای همیشه ثابت کردید … بنابراین نمی توانم شما را از من بیرون دهم [sight]. شما مال من هستید [umbrella] وقتی باران می بارد ، تو من را از اشکهای خودم و اشکهای دنیا خشک نگه می داری. “

بعد از XXL یادداشت ها را با جهان به اشتراک گذاشت ، لوتی در توییتر جایی که مکان ویژه ای را برای ذخیره نامه ها فاش کرد

وی قبل از به اشتراک گذاشتن بخشی از متن متن خود و جویس با طرفداران نوشت: “من آنها را در کتاب مقدس خود نگهداری می کنم.”