دنزل واشنگتن درباره ملاقات با دریک جوان در باشگاه پسران و دختران صحبت می کند

دنزل واشنگتن و دریک خیلی به عقب برگشتند.

این بازیگر اخیرا ظاهر شد صبح بخیر آمریکا برای جشن گرفتن 5000مین مکان باشگاه پسران و دختران، که او سخنگوی ملی آن است. این مرد 68 ساله همچنین داستان جالبی از دوران حضور خود در سازمان غیرانتفاعی به اشتراک گذاشت.

واشنگتن گفت: «شما هرگز نمی دانید چه کسی را لمس می کنید. من در تورنتو با بچه ای آشنا شدم که آمد و مجذوب شد زیرا من شبیه این ستاره بودم و او می خواست با من صحبت کند و باور نمی کرد که با من ملاقات کرده است. خوب، 10 یا 15 سال بعد، او آمد و گفت: “یادت نمی آید کی با من آشنا شدی.” گفتم: نه. نام او دریک است. و آنچه را که به او گفتم، گفت، هرگز فراموش نکرد.»

واشنگتن همچنین در دوران کودکی از باشگاه پسران و دختران بهره می برد. او گفت: «من آن بچه 6 ساله بودم که عصبی بود. “من الان چی هستم؟ من هنوز همون بچه 6 ساله و چشم درشتی هستم که در مورد زندگی کنجکاو است. به من در مورد لطف، پیروزی با لطف و باخت با لطف، و رهبر بودن و همه این چیزها آموزش می‌دادم.»

در سال 2017، دریزی با خالکوبی برنده دو جایزه اسکار، یاد واشنگتن را گرامی داشت. جوهر به طور خاص از فیلم اسپایک لی در سال 1990 بود Mo’ Better Blues، که در آن واشنگتن، ترومپت ساز تخیلی جاز، بلیک گیلیام را نواخت.

“حالا شما مرا به این فکر انداختید که کجاست [on his body]دنزل در آن زمان که به خالکوبی واکنش نشان داد به جیمی فالون گفت. “این دیوانه است. اما فکر می‌کنم او افراد دیگری را که تحسین می‌کند، پیدا کرده است.»

کلیپ واشنگتن را تماشا کنید که داستان خود را درباره Drake up top می گوید.