در سال 2023، با گیفت کارت اپل چه چیزی می خرید؟

خرید محصولات یا خدمات از شرکت های بزرگی مانند مایکروسافت، اپل، آمازون و غیره به روش های مختلفی قابل انجام است و یکی از این موارد استفاده از کارت هدیه صادر شده توسط این شرکت ها است.

 

گیفت کارت انواع مختلفی دارد و در اکثر کشورها در سراسر جهان استفاده می شود. گیفت کارت اپل یکی از محبوب ترین انواع گیفت کارت در حال حاضر است.

 

هدف این مقاله توضیح این است که گیفت کارت آیتونز چیست. آیا شرکت های معتبری وجود دارند که آن را بفروشند؟چه کاربردهایی دارد؟ بیا دنبالم:

 

آیا تفاوتی بین گیفت کارت اپل و گیفت کارت آیتونز وجود دارد؟

 

گیفت کارت ها به نوعی مانند ارز بین المللی هستند. با گیفت کارت اپل چه چیزی بخریم یک کارت هدیه 10 دلاری به شما امکان می دهد با استفاده از یک کارت هدیه 10 دلاری، 10 دلار از شرکت تعیین شده خریداری کنید. اکثر کارت های هدیه به عنوان کارت فیزیکی ارائه نمی شوند و در عوض به عنوان کد ارائه می شوند.

 

انواع شرکت های آنلاین کارت های هدیه را برای استفاده در خرید محصولات خود به مخاطبان خود ارائه می دهند. برخی از آنها عبارتند از گوگل، سونی و پلی استیشن.

 

علاوه بر این، اپل کارت هدیه خود را با نام گیفت کارت اپل آیتونز معرفی کرده است. با استفاده از این کارت هدیه و مبلغ دلاری آن می توانید از این فروشگاه ها خرید کنید:

 

اپ استور

iTunes

فروشگاه iBook

و Mac App Store

And

فرآیند خرید گیفت کارت اپل آیتونز چگونه است؟

کارت هدیه iTunes کار می کند، اما چگونه کار می کند؟ شاید قبلاً بدانید که اگر دستگاه اپل دارید، برای انجام بیشتر کارها، از جمله خرید و دریافت خدمات، به Apple ID نیاز دارید. شما از Apple ID خود برای استفاده از سرویس های مختلف اپل استفاده می کنید.

 

در ادامه مطلب زمانی که گیفت کارت اپل را خریداری کرده اید و کد ویژه خود را دریافت کرده اید.می توانید از مبلغ کارت هدیه برای شارژ Apple ID خود استفاده کنید که به شما امکان می دهد با حساب شخصی خود اقلامی را از این فروشگاه ها خریداری کنید.

ما در ایران با خرید دلاری کمی مشکل داریم پس باید به دنبال شرکت های معتبری باشیم که با گیفت کارت اپل سروکار دارند. در پاراگراف های بعدی یک شرکت معتبر را به شما معرفی می کنم.

 

مرحله بعدی تعیین مبلغی است که می خواهید برای کارت های هدیه خریداری شده پس از یافتن یک شرکت معتبر شارژ کنید. در حال حاضر، گیفت کارت های اپل در انواع زیر عرضه می شوند:

 

2 دلار

3 دلار

5 دلار

10 دلار

20 دلار

25 دلار

And

پس از انتخاب میزان شارژ کارت هدیه، نوبت به خرید می رسد. هزینه گیفت کارت اپل از این پس بر اساس ارزش فعلی دلار در کشور و کارمزد شرکت واسط به ریال محاسبه می شود. علاوه بر این، شما حق دریافت کد کارت هدیه را دارید.