در سال 2023، با گیفت کارت اپل چه چیزی می خرید؟

خرید محصولات یا خدمات از شرکت های بزرگی مانند مایکروسافت، اپل، آمازون و غیره به روش های مختلفی قابل انجام است و یکی از این موارد استفاده از کارت هدیه صادر شده توسط این شرکت ها است.

 

گیفت کارت انواع مختلفی دارد و در اکثر کشورها در سراسر جهان استفاده می شود. گیفت کارت اپل یکی از محبوب ترین انواع گیفت کارت در حال حاضر است.

 

هدف این مقاله توضیح این است که گیفت کارت آیتونز چیست. آیا شرکت های معتبری وجود دارند که آن را بفروشند؟چه کاربردهایی دارد؟ بیا دنبالم:

 

آیا تفاوتی بین گیفت کارت اپل و گیفت کارت آیتونز وجود دارد؟

 

گیفت کارت ها به نوعی مانند ارز بین المللی هستند. با گیفت کارت اپل چه چیزی بخریم یک کارت هدیه 10 دلاری به شما امکان می دهد با استفاده از یک کارت هدیه 10 دلاری، 10 دلار از شرکت تعیین شده خریداری کنید. اکثر کارت های هدیه به عنوان کارت فیزیکی ارائه نمی شوند و در عوض به عنوان کد ارائه می شوند.

 

انواع شرکت های آنلاین کارت های هدیه را برای استفاده در خرید محصولات خود به مخاطبان خود ارائه می دهند. برخی از آنها عبارتند از گوگل، سونی و پلی استیشن.

پست جدید  رسانه: مدیر مدرسه سوارکاری ایهاستس به جرم مشکوک بودن به پدوفیلی

 

علاوه بر این، اپل کارت هدیه خود را با نام گیفت کارت اپل آیتونز معرفی کرده است. با استفاده از این کارت هدیه و مبلغ دلاری آن می توانید از این فروشگاه ها خرید کنید:

 

اپ استور

iTunes

فروشگاه iBook

و Mac App Store

And

فرآیند خرید گیفت کارت اپل آیتونز چگونه است؟

کارت هدیه iTunes کار می کند، اما چگونه کار می کند؟ شاید قبلاً بدانید که اگر دستگاه اپل دارید، برای انجام بیشتر کارها، از جمله خرید و دریافت خدمات، به Apple ID نیاز دارید. شما از Apple ID خود برای استفاده از سرویس های مختلف اپل استفاده می کنید.

 

در ادامه مطلب زمانی که گیفت کارت اپل را خریداری کرده اید و کد ویژه خود را دریافت کرده اید.می توانید از مبلغ کارت هدیه برای شارژ Apple ID خود استفاده کنید که به شما امکان می دهد با حساب شخصی خود اقلامی را از این فروشگاه ها خریداری کنید.

ما در ایران با خرید دلاری کمی مشکل داریم پس باید به دنبال شرکت های معتبری باشیم که با گیفت کارت اپل سروکار دارند. در پاراگراف های بعدی یک شرکت معتبر را به شما معرفی می کنم.

 

مرحله بعدی تعیین مبلغی است که می خواهید برای کارت های هدیه خریداری شده پس از یافتن یک شرکت معتبر شارژ کنید. در حال حاضر، گیفت کارت های اپل در انواع زیر عرضه می شوند:

پست جدید  Kanye به دلیل پرداخت 1 میلیون دلار دستمزد پرداخت نشده به کارمندان Opera شکایت کرد Staff-Sues-Kanye-West-for-1-میلیون-دلار-بیش از-پرداخت نشده-دستمزد "class =" ff-og-image-inserted "> کاني وست نامزد رياست جمهوري در ارتباط با نبوكدنصر زنده خود با يك پرونده قضايي 1 ميليون دلاري روبرو است. opera. طبق اسناد قانونی به دست آمده توسط مجتمع ، کارکنان این رویداد ادعا می کنند که به دلیل کارشان در زمینه تولید ، به درستی جبران نشده اند. شاکیان شامل بازیگران پس زمینه و همچنین آرایشگری هستند که گفته اند قرار است برای دو روز کار 550 دلار به وی پرداخت شود. این آرایشگر گفت که تنها چهار ماه پس از نمایش 530 دلار برای خدمات دریافت کرده بود ، زیرا متهمان ادعا می کردند برای دریافت فیش حقوقی خود 20 دلار سیم سیم پرداخت می کنند. گفته می شود تعدادی دیگر از کارمندان نیز هنگام دریافت دستمزد خود این هزینه را دریافت کرده اند که این خود نقض قانون کار کالیفرنیا است. در دادخواست همچنین عنوان شده است که متهمان از انجام تعهدات کارمندان مانند گزارش زمان پرداخت و ارائه بیانیه های دستمزد. "متهمان بر تولید نظارت داشتند ، آن را كنترل و اداره می كردند و كارمندان متضرر ساعات زیادی روی این تولید كار می كردند و به موقع بابت كارشان پول نمی گرفتند و یا اصلاً حقوق نمی گرفتند" ، قانونی سند می خواند. "علاوه بر این ، متهمان شاکیان و کارکنان متضرر را به عنوان پیمانکار مستقل طبقه بندی نکردند ، زیرا هیچ کسری برای مالیات حقوق و دستمزد انجام نمی شد." اولین انفجار گزارش دادخواست بود که در ژوئیه تشکیل شد. بر اساس شکایت ، شاکیان خواهان "دستمزد پرداخت نشده ، ادامه دستمزد ، خسارت ، مجازات های مدنی ، مجازات های قانونی و حق الزحمه وکیل" هستند. Live Nation نیز به عنوان متهم در کنار Andrew Hewitt & Bill ذکر شده است. سیلوا ارائه می دهد. جلسه دادگاه طرفین قرار است در تاریخ 20 نوامبر برگزار شود. برای اخبار جدید ، رویدادها و داستانهای منحصر به فرد در خبرنامه پیچیده ثبت نام کنید. داستان های مرتبط همچنین اشتراک گذاری این داستان

 

2 دلار

3 دلار

5 دلار

10 دلار

20 دلار

25 دلار

And

پس از انتخاب میزان شارژ کارت هدیه، نوبت به خرید می رسد. هزینه گیفت کارت اپل از این پس بر اساس ارزش فعلی دلار در کشور و کارمزد شرکت واسط به ریال محاسبه می شود. علاوه بر این، شما حق دریافت کد کارت هدیه را دارید.

2016 دانلود نیوز