در اینجا چیزی است که مردم درباره مجموعه کواچلا فرانک اوشن می گویند

مجموعه سرفصل های مدت ها مورد انتظار فرانک اوشن، کواچلا، سرانجام یکشنبه شب به پایان رسید، البته نه بدون انبوهی از سردرگمی پیرامون آن.

ابتدا، به طرفدارانی که مدت‌ها بود قصد داشتند از خانه از طریق پخش زنده رسمی جشنواره تماشا کنند، خبر بدی دریافت کردند: مجموعه فرانک پخش زنده نمی شود. این به تنهایی طیف وسیعی از واکنش ها را برانگیخت، که اکثر آنها از انواع ناامیدکننده قابل درک بودند.

اما با این حال، طرفداران در خانه راهی برای ورود به اکشن با ردیابی جریان های مختلف از کسانی که به اندازه کافی خوش شانس بودند که عملکرد Ocean را شخصاً تجربه می کردند، پیدا کردند. با این حال، سکسکه به همین جا ختم نشد، زیرا ست Ocean در نهایت تا یک ساعت پس از زمان شروع اولیه برنامه ریزی شده شروع نشد.

همانطور که انتظار می رفت، از آن زمان تاکنون گمانه زنی های زیادی وجود داشته است (در ادامه در مورد آن بیشتر) در مورد اینکه چرا، دقیقا، اجرا دیر شروع شد. همچنین بحث‌های زیادی در مورد ظاهر و احساس کلی خود اجرا وجود دارد، با برخی اشاره می‌شود که چگونه چیدمان صحنه دید طرفداران را پنهان کرده است – در همین حال، چیدمان شل صحنه نیز مورد توجه قرار گرفته است.

با این حال، در طول مجموعه، طرفداران خبرهای خوبی را در قالب برخی اشاره به آلبوم جدید دریافت کردند. در حالی که هر آلبومی از این دست احتمالاً هنوز مدت زیادی از اشتراک‌گذاری با جهان فاصله دارد، اوشن هنگام سخنرانی در جمع مردم در روز یکشنبه حتماً آن را ذکر می‌کند.

می‌خواهم در مورد اینکه چرا اینجا هستیم صحبت کنم، زیرا این به خاطر آلبوم جدید نیست. … نه اینکه وجود دارد نه اوشن گفت: یک آلبوم جدید اما در حال حاضر وجود ندارد. در همان مکث در مجموعه، اوشن برادر فقید خود رایان بروکس را نیز به یاد آورد که در سال 2020 درگذشت.

از نظر حدس و گمان، طبق منبع اطلاعات داخلی جشنواره The Festive Owl، منابع ادعا می کنند که طراحی صحنه در ابتدا قرار بود دارای یک پیست یخ باشد. این منابع ادعا می‌کنند: «در آخرین لحظه، اوشن تصمیم گرفت طراحی صحنه را حذف کند، و یک فرآیند ساختارشکنی گسترده را به حرکت درآورد که باعث تأخیر یکشنبه شب شد.

آنچه را که مردم درباره مجموعه فرانک گفته اند را در زیر ببینید. در حال حاضر، مشخص نیست که آیا می توانیم منتظر پخش رسمی مجموعه فرانک برای آخر هفته دوم کواچلا باشیم یا خیر. همانطور که قبلاً گزارش شده بود، مجتمع برای اظهار نظر با جشنواره تماس گرفته است.