در اینجا هنرمندانی هستند که لیست 30 زیر 30 سال ‘Forbes’ را برای سال 2021 تهیه کرده اند

فوربس لیست سالانه “30 زیر 30” خود را منتشر کرده است. در روند برجسته سازی رهبران و کارآفرینان جوان ، این مجله برخی از هنرمندانی را که به ثروت می رساندند و از آن به روشهای سازنده استفاده می کردند ، مورد بررسی قرار داد.

ردی ریچ ، خود کامپتون ، نامزد برجسته این لیست بود. در حالی که بیماری همه گیر کیف های زیادی را برای سایر هنرمندان متوقف می کرد ، ریچ ثابت کرد که او یک هولگیر متعالی است زیرا او در سال 2020 توانست 20 میلیون دلار درآمد کسب کند.

رودی به گفت: “من امسال بیشتر از آنچه در زندگی ساخته ام ساخته ام – در خانه.” فوربس. وی در ادامه توضیح داد که در حال سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تجاری در کامپتون و همچنین بودجه برنامه سواد مالی برای شهروندان جامعه است. “سرمایه گذاری در کامپتون فقط وظیفه من بود.”

همچنین در فوربسلیست “30 زیر 30” G Herbo ، Lil Baby ، Doja Cat ، Saweetie ، Brent Faiyaz ، Polo G ، Murda Beatz ، London در Da Track بودند. خارج از هیپ هاپ ، کارهای تازه کار دیگری مانند CNCO ، گابی بارت ، اینگرید آندرس ، کانن گری ، ملانی مارتینز ، آوا مکس ، تیت مک ری و بی میلر در لیست قرار گرفتند.

همچنین ، لیست امسال یک دهه از آن گذشته است فوربس اولین “30 زیر 30” خود را ایجاد کرد. در طول این مدت ، این مجله بیش از 10 هزار جوان مبتکر از سراسر جهان را به نمایش گذاشته است.