در اینجا هنرمندانی هستند که لیست 30 زیر 30 سال ‘Forbes’ را برای سال 2021 تهیه کرده اند

اخبار | No comments

فوربس لیست سالانه “30 زیر 30” خود را منتشر کرده است. در روند برجسته سازی رهبران و کارآفرینان جوان ، این مجله برخی از هنرمندانی را که به ثروت می رساندند و از آن به روشهای سازنده استفاده می کردند ، مورد بررسی قرار داد.

ردی ریچ ، خود کامپتون ، نامزد برجسته این لیست بود. در حالی که بیماری همه گیر کیف های زیادی را برای سایر هنرمندان متوقف می کرد ، ریچ ثابت کرد که او یک هولگیر متعالی است زیرا او در سال 2020 توانست 20 میلیون دلار درآمد کسب کند.

رودی به گفت: “من امسال بیشتر از آنچه در زندگی ساخته ام ساخته ام – در خانه.” فوربس. وی در ادامه توضیح داد که در حال سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تجاری در کامپتون و همچنین بودجه برنامه سواد مالی برای شهروندان جامعه است. “سرمایه گذاری در کامپتون فقط وظیفه من بود.”

همچنین در فوربسلیست “30 زیر 30” G Herbo ، Lil Baby ، Doja Cat ، Saweetie ، Brent Faiyaz ، Polo G ، Murda Beatz ، London در Da Track بودند. خارج از هیپ هاپ ، کارهای تازه کار دیگری مانند CNCO ، گابی بارت ، اینگرید آندرس ، کانن گری ، ملانی مارتینز ، آوا مکس ، تیت مک ری و بی میلر در لیست قرار گرفتند.

همچنین ، لیست امسال یک دهه از آن گذشته است فوربس اولین “30 زیر 30” خود را ایجاد کرد. در طول این مدت ، این مجله بیش از 10 هزار جوان مبتکر از سراسر جهان را به نمایش گذاشته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>