در اینجا شماره های هفته اول آلبوم ابتدایی Megan Thee Stallion وجود دارد

Megan Thee Stallion در اولین هفته کامل خود در دسترس توده ها است خبر خوب برای اولین بار در جایگاه دوم Billboard 200 قرار گرفت. برای رسیدن به این موقعیت ، طبق گفته Nielsen Music / MRC داده ، این آلبوم 100500 واحد معادل آلبوم را برای هفته منتهی به 26 نوامبر (پنجشنبه) در ایالات متحده فروخت. این آلبوم همچنین به عنوان پرطرفدارترین آلبوم این هفته گذشته برجسته است و پیرو یک جفت 10 پایان برتر ثبت شده توسط مگان با مجوز از هر دو EP است ، سوگا (که در ماه مه سال 2020 به شماره 7 رسید) و یک مخلوط ، تب (که در ژوئن 2019 در شماره 10 وارد شد). خبر خوب ویژگی های بیانسه ، بیگ شان ، 2 زنجیره ، لیل دورک ، دختران شهر ، SZA و خردل.

تنها آلبومی که این هفته بهترین آن را داشت آلبوم BTS بود بودن، که پنجمین بار است که BTS آلبومی را ارائه می دهد که رتبه برتر نمودار را تضمین می کند. در حقیقت ، این دومین بار است که آنها در سال 2020 و پس از مارس گذشته این کار را انجام می دهند مap of the Soul: 7.

همانطور که در مورد بود خبر خوب، بودن در 20 نوامبر منتشر شد. 242،000 واحد آلبوم معادل در مدت زمان 20 تا 26 نوامبر برای این مقاله بسیار مرتبط بدست آورد. این نمایش در واقع بزرگترین نمایش برای یک آلبوم توسط یک گروه است از زمانی که BTS با 422،000 واحد معادل آن آلبومی که ما به آن اشاره کردیم ، عملکرد بهتری داشته است (نگاه کنید به: نقشه روح: 7) بیرون آمد

بودن آلبومی بود که بیشتر از قطعات کره ای زبان تشکیل شده بود ، اما همچنین شامل “Dynamite” ، اولین آهنگ کاملا انگلیسی این گروه بود که در هفته اول ماه سپتامبر نیز شماره 1 بیلبورد داغ 100 بود و از آن استفاده شده است در چندین کمپین تبلیغاتی در حال انجام است. با زدن شماره 2 برای دومین بار در سال 2020 ، BTS یک نقطه عطف را که فقط YoungBoy به اشتراک می گذارد ، ثبت می کند ، که امسال دو بار به مقام اول رسید 38 کودک 2 و بالا.

سایر اعضای جدیدترین 10 برتر شامل: آریانا گراند موقعیت ها، که قبلا در شماره 1 نشسته بود ، و اخیراً از مکان چهارم به سومین امتیاز از 61000 واحد آلبوم معادل رسید. در مورد شماره 4 جدید ، این پاپ اسموک است شلیک برای ستاره ها هدف ماه که بود: همچنین یک بار شماره 1. در پنجم Future و Lil Uzi Vert پلوتو x کودک پلوتو، که از دومین نقطه سقوط کرد در هفته منتهی به 19 نوامبر. آن یکی 46000 واحد انجام داد.

در مورد مگان خبر خوب، اینجا را کلیک کنید تا شش عکس مهم از اولین حضور پرتحرک او را ببینید.