دریک نسبت به The Weeknd’s Grammys Snub واکنش نشان می دهد

به نظر می رسد دریک امید خود را به گرمی ها از دست داده است.

یک روز پس از اعلام آکادمی ضبط نامزدی های خود در سال 2021 ، رپر OVO یکی از تکان دهنده ترین رکورد های سال را وزن کرد: چهارمین استودیوی The Weeknd پس از ساعت ها علی رغم اینکه یک موفقیت حیاتی و تجاری بود ، موفق به دریافت تک تک سر نشد. دریک در یادداشتی طولانی که در اینستاگرام منتشر شد ، به جنجال پرداخت و در آن برخی از مسائل خود را با نمایش جوایز تکرار کرد.

“من فکر می کنم که ما باید اجازه ندهیم که هر ساله با قطع ارتباط موسیقی تأثیرگذار و این جوایز شوکه شویم و فقط بپذیریم که آنچه در گذشته بالاترین شکل شناسایی بود ، ممکن است دیگر برای هنرمندانی که اکنون وجود دارند و کسانی که بعد از آن می آیند مهم نباشد. ،” او نوشت. “این شبیه خویشاوندی است که شما مدام انتظار رفع آن را دارید اما آنها فقط نمی توانند راه خود را تغییر دهند. روز دیگر گفتمTheWeeknd قفل آلبوم یا آهنگ سال همراه با فرضیات منطقی بود و هرگز به این ترتیب پیش نمی رود “

دریک سپس گفت که “فرصتی عالی” برای کسی است که می تواند جایگزینی برای گرمی ها ارائه دهد – “چیز جدیدی که ما می توانیم به مرور بسازیم و به نسل های بعدی منتقل کنیم.”

وی همچنین اطمینان حاصل کرد که از برخی از هنرمندانی که از نامزدی های گرمی 2021 نیز منصرف شده اند یاد کند: او نام Lil Baby ، Partynextdoor ، Popcaan و مرحوم پاپ دود را کاهش داد … “نام های بسیار گمشده ای که حتی نمی توان نام برد”.

دریک ، که نامزد دریافت جوایز گرمی 2021 شد ، سال گذشته هنگام قبول جایزه بهترین آهنگ رپ (“برنامه خدا”) آکادمی ضبط را صدا زد. او نه تنها به سوابق بحث برانگیز آکادمی با ژانر هیپ هاپ کنایه کرد ، بلکه به دیگر هنرمندان خود یادآوری کرد که جوایز ذهنی هستند و نباید تنها نشان دهنده موفقیت باشد.

دریک روی صحنه گفت: “من می خواهم از این فرصت استفاده کنم و وقتی اینجا هستم فقط با همه بچه هایی که این کار را تماشا می کنند و مشتاق موسیقی هستند صحبت کنم.” “تمام هم سن و سالهای من که از قلب آنها موسیقی می سازند و کارهای خالصی را انجام می دهند و حقیقت را می گویند ، من می خواهم به شما اطلاع دهم که ما در یک ورزش مبتنی بر نظر بازی می کنیم نه یک ورزش مبتنی بر واقعیت. بنابراین NBA جایی نیست که در پایان از سالی که یک جام در دست دارید زیرا تصمیمات درستی گرفته اید یا در بازی ها برنده شدید. “

ساعاتی پس از اعلام نامزدی های گرمی در سال 2021 ، The Weeknd به شبکه های اجتماعی رفت تا آکادمی را به فساد مالی متهم کند. رئیس موقت آکادمی / مدیرعامل هاروی میسون جونیور بیانیه بعدی را منتشر کرد و اصرار داشت هیچ طرحی علیه The Weeknd وجود ندارد. میسون همچنین به شایعاتی مبنی بر مضطرب شدن این هنرمند XO به دلیل بحث و جدال درباره عملکرد نیمه نهایی Super Bowl آینده پرداخت.

میسون نوشت: “ما درک می کنیم که The Weeknd از نامزد نشدن ناامید شده است. من متعجب شدم و می توانم با آنچه او احساس می کند همدردی کنم.” “موسیقی او امسال بسیار عالی بود ، و مشارکت او در جامعه موسیقی و جهان گسترده تر شایسته تحسین همه است. وقتی فهمیدیم که وی در Super Bowl آینده بازی خواهد کرد بسیار خوشحال شدیم و دوست داشتیم که آخر هفته قبل در صحنه گرمی متأسفانه ، هر ساله تعداد نامزدهای کمتری نسبت به تعداد هنرمندان مستحق وجود دارد. اما به عنوان تنها جایزه موسیقی رأی داده شده توسط همتایان ، ما همچنان به برتری در موسیقی پی خواهیم برد و جشن می گیریم در حالی که چراغی بر بسیاری از هنرمندان شگفت انگیز که جامعه جهانی ما را تشکیل می دهند. واضح است که ، رأی گیری در همه رده ها قبل از اعلام عملکرد The Weeknd در Super Bowl به پایان رسید ، بنابراین به هیچ وجه نمی توانست بر روند نامزدی تأثیر بگذارد. “