دریک در هنگام افتتاحیه مجموعه سورپرایز برای لیل وین در تورنتو صحبت می کند

شب گذشته در History در تورنتو، دریک یک مجموعه غافلگیرکننده برای مربی لیل وین اجرا کرد.

دریک قبل از اینکه بیرون بیاید و مجموعه‌ای پرمخاطب شامل «اتاق ماروین»، «جنگل»، «حالت سیکو»، «انرژی»، «خودت را بشناس» و غیره بازی کند، به‌عنوان یک هنرمند محلی معرفی شد. .

دریک همچنین برای فریاد زدن جمعیت شهر زادگاه وقت گذاشت. “من عاشق این شهر هستم. من شما را هر جا که بروم حمل می کنم. من نماینده این چیزها در سراسر جهان هستم، برایم مهم نیست کجا هستم. میتونستم هرجا باشم آنها هرگز نتوانستند به ما بی احترامی کنند، من این را ثابت کردم. بهت قول میدم. هیچ کس نمی تواند به این شهر بی احترامی کند. سالها و سالها و سالها همه را تکان دادم. هیچ کس هرگز نمی تواند به این شهر بی احترامی کند، آن را برای همیشه به پشت من بسپار.»

او همچنین گفت: “تاریخ تور به زودی خواهد آمد.” او قرارهای کانادایی را در مونترال و ونکوور به عنوان بخشی از برنامه خود دارد این همه یک تور تاری است، با برنامه های تورنتو به زودی.

دریک همچنین در حالی که با هم روی صحنه می رفتند، گل های خود را به وین داد. دریک گفت: “فقط می خواهم بگویم که خانواده ام را خیلی دوست دارم.” “من پسرم را خیلی دوست دارم. و من دوستانم را خیلی دوست دارم. اما باید به شما بگویم که این مرد روی صحنه مهمترین فرد زندگی من است. بهت قول میدم.

می‌خواهم بدانید که زمانی بود که در سرتاسر دنیا می‌رفتم و سعی می‌کردم حرف‌های بد شنیده شود و سعی می‌کردم مردم را درک کنند که تورنتو مکانی است که می‌تواند موسیقی تولید کند. او تنها مردی است که به من ایمان داشت، واقعاً همه مرا رد کردند، همه به من فحش دادند. این یکی از فداکارترین، مهربان ترین، نابغه ترین سطح بعدی است… لعنت به آن، من قبلاً همه چیز را گفته ام، دوستت دارم برادر.”