دریک تاریخ های بیشتری را برای تور It’s All a Blur با 21 Savage اعلام کرد

تور It’s All a Blur قبلاً اعلام شده توسط Drake و 21 Savage اکنون حتی بیشتر از آنچه در ابتدا اعلام شده بود شامل خواهد شد.

روز دوشنبه، تیم دریک از اضافه شدن 12 تاریخ جدید به این تور خبر داد که اکنون قرار است در 29 ژوئن در ممفیس، تنسی آغاز شود.

سایر تاریخ‌های جدید برای مسیریابی شامل توقف در کلمبوس، بروکلین (چهارمین نمایش در بارکلیز اضافه شده است)، میلواکی، اینگلوود (چهارمین نمایش در انجمن کیا اضافه شده است)، گلندیل (نمایش دوم در Desert Diamond Arena اضافه شده است. )، دنور، آستین، شارلوت و نشویل (نمایش دوم در بریجستون اضافه شده است). این تور همچنین اکنون با دو تاریخ در ورزشگاه Scotiabank Arena در زادگاه دریک در تورنتو به پایان خواهد رسید.

drake این همه یک تور تاری است
تصویر از طریق Publicist

به عنوان بخشی از برنامه به روز شده تور، چندین تاریخ تغییر کرده است. 21 Savage در ایستگاه های تورنتو، ونکوور و مونترال نمایش داده نخواهد شد. بلیت‌های ایستگاه‌های تازه اضافه‌شده موضوع رویدادهای پیش‌فروش Cash App Card و Sprite خواهند بود— اولی از 26 آوریل در ظهر به وقت محلی شروع می‌شود، در حالی که دومی در 27 آوریل ساعت 10 صبح به وقت محلی آغاز می‌شود. برای اطلاعات بیشتر، از جمله زمان راه اندازی برای فروش عمومی بلیط برای تاریخ های جدید، این لینک را لمس کنید.

دریک در حال حاضر تازه از انتشار نمونه «جستجو و نجات» کیم کارداشیان است. نظرات ما در مورد پیست را اینجا ببینید. در همین حال، 21 Savage، هفته گذشته به خاطر اجرای غافلگیرکننده اش از “My Boo” آشر در یکی از نمایش های اقامتی این هنرمند در لاس وگاس، تیتر خبرها شد. خود آشر تصاویری از لحظه جذاب را که در زیر مشاهده می کنید به اشتراک گذاشت.