درو بریمور به عنوان مجری جوایز فیلم و تلویزیون ام تی وی در حمایت از اعتصاب کنار کشید

درو بریمور به عنوان مجری جوایز فیلم و تلویزیون MTV 2023 کنار رفت.

چند روز قبل از پخش زنده مراسم در لس آنجلس تصمیم خود را روز پنجشنبه اعلام کرد. باریمور گفت که تصمیم گرفته است در همبستگی با انجمن نویسندگان آمریکا – یک اتحادیه کارگری سرگرمی که این هفته پس از مذاکرات شکست خورده با غول های استریمینگ دست به اعتصاب زد، بایستد.

بریمور در بیانیه‌ای گفت: «من به صحبت‌های نویسندگان گوش داده‌ام و برای اینکه واقعاً به آنها احترام بگذارم، از میزبانی زنده جوایز فیلم و تلویزیون MTV در همبستگی با اعتصاب جدا خواهم شد. تنوع. “هر چیزی که ما در مورد فیلم ها و تلویزیون جشن می گیریم و به آنها احترام می گذاریم، از خلقت آنها زاده شده است. و تا زمانی که راه حلی حاصل شود، من تصمیم می‌گیرم صبر کنم، اما از خانه تماشا خواهم کرد و امیدوارم که شما به من بپیوندید. من از MTV تشکر می کنم که واقعاً برخی از بهترین شرکای من تا به حال با آنها کار کرده ام.

تنوع گزارش می دهد که بریمور در برنامه زنده شرکت نخواهد کرد، اما انتظار می رود در بخش هایی که قبل از اعتصاب فیلمبرداری شده اند ظاهر شود. مجری تلویزیونی روزانه نیز موافقت کرده است که در مراسم اهدای جوایز سال آینده شرکت کند، زمانی که او “واقعاً می تواند همه چیزهایی را که MTV ساخته است جشن بگیرد.”

بروس گیلمر – رئیس بخش موسیقی، استعدادهای موسیقی، برنامه‌نویسی و رویدادها در پارامونت گلوبال و تهیه‌کننده اجرایی جوایز فیلم و تلویزیون MTV- به رسانه‌ها گفت که نمایش سال 2023 بدون مجری یا نویسنده ادامه خواهد داشت، اما همچنان اجرا خواهد شد. اجرای زنده، تماشای فیلم منحصر به فرد، و سکانس های جوایز. با این حال، او تاکید کرد که این نمایش روز به روز در حال پیشرفت است و بسیار متفاوت از آنچه در ابتدا برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد.

انتظار می رفت نمایش سال 2023 یک رویداد پر ستاره با مجریان و نامزدهایی مانند جنیفر کولیج، هالی بیلی، جیمی لی کرتیس، گال گدوت، تیفانی هادیش، کایا گربر، رودریگو سانتورو، آنتونی راموس و دومینیک فیشبک باشد. گیلمر گفت که برخی از برندگان قبلاً از سخنرانی‌های پذیرش ویدیویی خود فیلمبرداری کرده‌اند، اما اذعان داشت که ممکن است برخی از شرکت در این رویداد به دلیل اعتصاب نویسندگان ناراحت باشند.

او گفت: “ما به تصمیمات استعدادها برای شرکت در پیش نوارها، حضور یا عدم حضور، هر تصمیمی که آنها تصمیم بگیرند، فوق العاده احترام می گذاریم.” «ما برنامه‌های پشتیبان و پوشش داریم، بنابراین حدس می‌زنم پاسخ کوتاه این است که هنوز مطمئن نیستم… همچنین ورزشکاران و سرآشپزهای مشهور و انواع استعدادهای دیگر وجود دارند که کاملاً تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند. بنابراین ما آن راه را طی خواهیم کرد. ما به دنبال استعدادهای زنده در اتاق خواهیم بود تا به بیان داستان کمک کنند، اما به خودی خود بخش میزبانی را نداریم. ما همچنین یک هنرمند VO بسیار کاریزماتیک با خود داریم، پس با ما همراه باشید. همه چیز در زمان واقعی آشکار می شود.»

جوایز فیلم و تلویزیون MTV 2023 در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت شرقی یکشنبه پخش خواهد شد.