درون برچسب YSL Rise of Young Thug

خارج از تجارت ، یانگ اراذل و اوباش بزرگ از نوع برادرانه با هنرمندان خود بازی می کند و به آنها در مورد مسائل شخصی مشاوره می دهد. لیل کید و تی شاین می گویند Thug به آنها کمک مالی کرده است ، نه تنها آنها را در موقعیتی برای تغییر شرایط قرار داده است ، بلکه به آنها در مورد نحوه مدیریت دارایی هایشان نیز مشاوره داده است. “او به من می گوید ،” پول خود را پس انداز کنید. فقط با پول نباشید. این زمانهایی خواهد بود که شما گه هایی را خریداری می کنید که واقعاً نیازی به آنها ندارید ، اما فقط سرعت خود را کاهش دهید. ” وی گفت: “او گفت این همان کاری است که مرتباً انجام می داد. او به من می گوید ، “همه اینها را گناه نکن. واقعاً این گه ها معنایی ندارند. ” بنابراین پولم را جمع می کنم و برای بعد پس انداز می کنم. ”

توصیه ای که گونا به خود جلب کرد کمی شخصی تر است. وی اذعان می کند: “او قبلاً به من نشانگرهایی درباره زنان داده است.” “من یک بار این وضعیت را با این دختر داشتم و او سعی داشت مرا بازی کند. او آن را به من توجه كرد و به من گفت كه به او چه بگويم. من در سمت بهتر اوضاع قرار گرفتم زیرا به توصیه های او عمل کردم. او همیشه می خواهد مرا در بعضی از بازی ها پایین بیاورد. “

پویایی خانوادگی این برچسب به 300 سرگرمی گسترش می یابد. YSL از نظر فنی یک شرکت تابعه از 300 شرکت است ، اما شرکت اصلی مسئولیت موفقیت این برچسب را بر عهده نمی گیرد. در عوض ، لیلز و باس 300 عمل را به عنوان خانواده بزرگ پیشنهاد می دهند. “اعتقاد ما و انرژی ما خدمت به یک چشم انداز است ، که گاهی ممکن است در ابتدا روشن نباشد ، اما شما آنقدر به پیامبر ایمان دارید که خود را فروتن می کنید و می گویید ،” ممکن است من نمی دانم کجا می رویم ، اما شما بدانید کجا می روید ، بنابراین ما مایل به پیروی از آن هستیم. “” لیلس می گوید. “در حرفه من ، هرگز کسی نبوده ام که احساس کند ما هنرمند می سازیم یا برچسب می زنیم. نه ، ما به مردم ایمان داریم. ما به بینش آنها ایمان داریم. ما به تأمین مالی رویاهای آنها کمک می کنیم. ما شرکای واقعی هستیم. ”

تیم YSL از آزادی خلاقیت کاملی برخوردار است ، اما لایلز می گوید Thug همیشه شرکای خود را در جریان بروزرسانی های مهم در حد 300 نگه می دارد. او فاش می كند: “من یك تلفن ویژه دارم كه یك تلفن نادر است.” “بنابراین من می دانم که اگر او با این شماره تماس می گیرد ، اتفاق مهیجی در شرف وقوع است. وقتی به شما زنگ می زنند ، کوین ، حدس بزنید چه؟ نشسته ای؟ این نوع چیزهایی است که ما را به اندازه 300 نفر زنده نگه می دارد. “

در نتیجه همکاری قوی 300 و YSL ، باس می گوید این تیم قادر به ایجاد خلاقانه ترین فعالیت ها و تبلیغات در صنعت است. در سال 2018 ، YSL مارها را برای تبلیغ اولین آلبوم تلفیقی این برچسب به شرکت های رسانه ای فرستاد ، زبان اسلایم. “از آنجا که این Young Thug است ، زیرا این YSL است ، ما بسیار آزاد هستیم. اراذل و اوباش به همه کسانی که برای او کار می کنند الهام می گیرد تا بیرون از چارچوب فکر کنند و بدانند که محدودیتی وجود ندارد. ” “او به همه کسانی که روی YSL کار می کنند این اطمینان را می دهد که آزادانه فکر کنند ، بزرگتر فکر کنند و مستقل فکر کنند.”

تأثیر Young Thug بسیار فراتر از برچسب است. بدون شنیدن تأثیر تاگر در لحن ، نحوه تحویل و سبک هنرمندان نمی توانید رادیو را روشن کنید. شاید TI وقتی که اخیراً به کمپلکس گفت: “اوباش یکی از تأثیرگذارترین هنرمندان این نسل است. چیزهایی که او از اندام بیرون رفته و آنها را امتحان کرده است ، هیچ کس دیگری به جز او این کار را نکرده است. من فکر می کنم این شما را روی صندلی رئیس قرار می دهد ، زیرا هر کسی می تواند از پس وضع موجود برآید. برای نسل جدید ، او قطعاً یکی از پیشگامان ایجاد موج است. ”

همه در YSL موافقند که Thug منظره رپ را برای همیشه تغییر داده است و بسیاری از آنچه در نمودارها تسلط دارد محصول آنچه در داخل Pit اتفاق می افتد است. لیل کید می گوید: “اسلایم تمام شده باعث ایجاد گله های زیادی شده است ، اما او قصد ندارد این حرف را بزند.” “اما همه می دانند که توگ ابتدا کارهای زیادی انجام می دهد. مطمئناً ما بسیاری از روندها را از اینجا شروع می کنیم. ما ترندسازها. ”

یکی از نمونه های بارز تسلط YSL بر فرهنگ استفاده از لینگو آنها در تک آهنگ های اصلی است. به ویژه ، T-Shyne و Strick پیشنهاد می كنند كه كلمه “slatt” از واژگان YSL گرفته شده است. T-Shyne خاطرنشان می کند: “بزرگترین رکوردی که امسال به فروش رفت” جعبه “ساخته ردی ریچ بود. در این آهنگ ، ردی آواز می خواند ، “Told ’em wipe a nigga بینی، say slatt، slatt.” تی شاین فریاد می زند ، “بیا ، این زبان ما است!”

آگوست 2019 یک لحظه حساس در تاریخ YSL بود. پس از سالها ستایش به عنوان یک مبتکر ، سرانجام Young Thug اولین آلبوم شماره 1 خود را کسب کرد وقتی So Much Fun در هفته آغاز به کار خود با 131000 واحد آلبوم در بالای جدول بیلبورد 200 قرار گرفت. Ogunlesi می گوید که این نه تنها یک نقطه عطف شخصی بزرگ برای Thug محسوب می شود ، بلکه ثابت کرد که اخلاق YSL می تواند در بالاترین سطح جریان اصلی موثر باشد.

“این یک نقطه عطف عظیم بود. شما کسی مانند Thug را دارید ، که سالها از نظر فرهنگی تأثیرگذار و پیشگام بوده است ، اما وقتی کسی را دارید که بسیار خالص و با هنر است ، همیشه از نظر تجاری مطابقت ندارد. ” “این برای Thug و برای ما بسیار بزرگ بود ، زیرا در حال حاضر شما کسی را دارید که از نظر هنر پاک است و موفقیت تجاری با کسانی که در داخل هستند مطابقت دارد. من فکر می کنم که این شگفت انگیز و به یاد ماندنی است ، زیرا این نشان می دهد که شما برای رسیدن به آن قله موفقیت لزوماً نباید از کسانی که به عنوان یک هنرمند هستید سازش کنید.

بعدا در همان سال ، گونا اولین آلبوم خود را منتشر کرد ، قطره یا غرق شدن 2، که در رتبه 3 جدول بیلبورد 200 قرار گرفت. سپس لیل کید دنبال کرد زنده باد مکزیک در ژوئن 2019 ، در شماره 26 وارد می شود. و امسال ، YSL همچنان به موفقیت های خود ادامه می دهد. در ماه مه ، گونا آزاد شد وونا ، که در شماره 1 اولین حضور ، در حالی که Lil Keed است به دام افتاده در کلیولند 3 ، که در ماه آگوست کاهش یافت ، در رتبه 41 بیلبورد 200 قرار گرفت.

اوگانلیسی خاطرنشان می کند ، “شماره 1 رفتن Gunna بسیار بسیار مهم است. زیرا این نشان می دهد که نه تنها می توانیم استعدادها را شناسایی و امضا کنیم ، بلکه آنها را به نقطه اوج خود در ایالات متحده تبدیل کنیم. “

گونا گفت: “YSL حرفه من را ساخت.” “با وفاداری ، و فقط قرار دادن اشتیاق ، این گه برای من همه چیز است. YSL حرفه من است. “

در حالی که فقط یک ماه به سال 2020 باقی مانده است ، YSL در حال آماده سازی برای انتشار پروژه تدوین بعدی خود است ، زبان اسلایم 2. و همانطور که آنها مرحله بعدی حرفه خود را طراحی می کنند ، مأموریتی که چهار سال پیش این مارک تجاری را راه اندازی کرد تغییری نکرده است. هدف هنوز هم جمع آوری آلبوم های شماره 1 بیشتر و ادامه تبدیل هنرمندان به چند میلیونر است ، زیرا YSL امیدوار است در سطح جهانی گسترش یابد.

اوگانلیسی می گوید: “این همیشه بهتر شدن و تلاش برای بیشتر است.” “چگونه می توانیم در انگلستان نفوذ پیدا کنیم؟ چگونه می توانیم در نیجریه تأثیرگذار باشیم؟ هدف تبدیل شدن به یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین مارک های جهان است. “

در حالی که او اعتراف می کند کارهای بیشتری باید انجام شود ، اوگنلسی پیش بینی می کند ، “وقتی همه چیز گفته شود و انجام شود ، YSL فقط” برچسب هیپ هاپ آتلانتا “نخواهد بود. این یک برند و برچسب جهانی خواهد بود. این در مورد برداشتن گام های مناسب برای رسیدن به آنجا و همچنین حفظ این نام تجاری فوق العاده قوی است که Thug ساخته است. من فکر می کنم این یکی از قوی ترین مارک های این صنعت از نظر فرهنگی است. ”

با موفقیت بیشتر برچسب های متعلق به سیاه ، YSL در موقعیت منحصر به فردی برای تغییر فرهنگ و کنترل آن قرار دارد. بزرگترین رقابت آن در حال حاضر کنترل کیفیت است ، اما حتی این رقابت بر اساس خانواده و دوستی است. “این رقابت به دوستانه ترین ، خانوادگی ترین راه است. همه عشق است. ” “به خصوص به عنوان کارآفرینان سیاه پوست و مدیران عامل سیاه پوستان ، البته ما می خواهیم آنها پیروز شوند. ما برای پیروزی به آنها احتیاج داریم ، زیرا این امر زمینه را برای بیشتر فراهم می کند. ”

اگر YSL به تعیین استاندارد برای صدای رپ ادامه دهد ، Ogunlesi می گوید ، “من فکر می کنم شما آن را چیزی شبیه به Cash Money خواهید دید. در پایان همین است. ” اما کوین لیلز تشبیه دیگری را ترسیم می کند. او می گوید: “Young Thug ، YSL و ماركی كه او قبلاً روی بازی گذاشته است ، من فکر می كنم كه ما برای همیشه در مورد آن صحبت خواهیم كرد.” “اراذل و اوباش مانند است جنگ ستارگان، 1 ، 2 ، 3 ، و 4. این است سریع و خشن. این هر فیلم پرفروش مگا است و تازه شروع شده است. تکرارهای بسیاری از آن وجود دارد و مردم نمی خواهند فقط ببینند که این شخصیت ها چه کسانی هستند ، اما آنها در واقع می خواهند بخشی از سفر باشند. ”

لیلس می گوید: “YSL برای ما فقط برچسب نیست.” “به دلیل نداشتن اصطلاح بهتر ، خون است. این چیزی است که ما به آن نیاز داریم. این کاری است که ما هرگز بدون آن انجام نخواهیم داد. “