دردسر می گوید او می تواند با درکی که برای یک ویژگی در کنار همسرش خوابیده خوب باشد

اخبار | No comments

فقط از میگوس بپرسید ، آیه ای از دریک می تواند زندگی یک هنرمند را تغییر دهد. گرچه این واقعیت دارد ، اما سوال “چقدر ارزش دارد” هنوز باقی است.

روز دوشنبه ، لیل دووال یک سaticال مشکل ساز از جدول زمانی مطرح کرد: “آیا شما اجازه می دهید دریک همسرتان را برای یک ویژگی لعنتی کند؟” اگرچه برنده واضح “من نمی توانم کاری کنم” بود ، تقریبا 31٪ از بیش از 3000 رای دهنده ادعا کردند که به درزی اجازه می دهند “از طریق او نامزد شود”.

این س beforeال قبل از ورود به سایت SayCheeseTV در اینستاگرام ، جایی که بومی آتلانتا ، Trouble ، این پست را دید ، در اینترنت چرخید.

وی در بخش نظرات گفت: “چرا که نه.” “به هر حال اگر او به DM او بلغزد ، آنها را مجانی fukk می کند. yig soft azz niggaz به من جواب ندهید.

در مجموع ، به نظر می رسد Trouble احساس می کند چند بار از Champagne Papi بسیار بارورتر از یک رابطه تک همسری است. چون در پایان روز ، حضور دریک در “Bring It Back” از Trouble یک آهنگ محبوب به خواننده رپ داد.

در ماه آگوست ، Trouble پروژه خود را رها کرد اراذل و اوباش لوو از طریق Def Jam Recordings.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>