دا برات و همسرش نسبت به نظرات اهداکننده اسپرم سفید واکنش نشان دادند

دا برات می‌گوید که شوخی او در مورد اهداکننده اسپرم سیاه‌پوست بالقوه «خارج از متن بود».

این خواننده رپ در طول یک حضور در شبکه به این جنجال پرداخت تامرون هال شو، جایی که او و همسرش جسیکا «جودی» دوپارت، سفر بارداری خود را بیشتر روشن کردند. در یک نقطه در طول نشست، دا برات در مورد مصاحبه اخیر خود با The Root، که در آن تصمیم خود را برای رفتن با یک اهدا کننده سفید پوست توضیح داد، تحت فشار قرار گرفت. این زن 49 ساله به این نشریه گفت که تعداد کاندیداهای زنده پس از غربالگری ژنتیک همسرش به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و تنها اهداکننده سیاه پوستی که به آنها ارائه شده است مطابق با استانداردهای او نبوده است.

“این [dude] برات در یکی از قسمت‌های سریال واقعیت گفت: شبیه جیمینی کریکت بود Brat عاشق جودی است. “من می گفتم، “متاسفم، اما این انتخاب من نبود.” … اما من فکر می کنم که ما کار بزرگی با چیدن انجام دادیم. او خوش تیپ است، قد بلندی دارد و فکر می کنم با تخم زن من زیبا به نظر می رسد.»

این اظهار نظر بلافاصله با واکنش های شدید روبرو شد، زیرا برخی معتقد بودند که این زوج اهداکننده سیاه پوست را به دلیل اولویت ژنتیکی رد کردند. دا برات در حین صحبت با هال از این اتهامات عقب نشینی کرد و اصرار داشت که او و همسرش در ابتدا به فکر یک اهداکننده سیاه پوست بودند.

این خواننده رپ در مورد نظر “جیمینی کریکت” گفت: “فکر نمی کردم برای کسی توهین آمیز باشد.” «من تقریباً درباره همه کسانی که دیدم شوخی کردم، آن‌ها اتفاقاً در برنامه حضور پیدا کردند. من سعی نمی‌کردم در مورد سیاه‌پوستان بد باشم یا چیزی منفی بگویم. ما به دنبال اهدا کننده سیاه پوست بودیم. ما سیاه پوست هستیم، ما یک اهدا کننده سیاه پوست می خواستیم. بنابراین به اشتباه تفسیر شد و از متن خارج شد.»

او ادامه داد: «نمی‌دانستم که مردم تا این حد آزرده می‌شوند، اما منظورم هیچ آسیبی نبود. ما یک اهداکننده سیاه پوست می‌خواستیم – من فقط می‌گفتم “چی؟” مردم چیزهایی را می گیرند و با آن می دوند. … افرادی که من را می شناسند می دانند که منظور من هیچ آسیبی نبود. بنابراین اگر به کسی توهین کردم، عذرخواهی می کنم. اما این یک شوخی بین من و همسرم و دکتر بود، ما اینطور شوخی می کنیم، دور هم بازی می کنیم، بنابراین به هیچ وجه قرار نبود توهین آمیز باشد.»

دوپارت در یک پست اینستاگرامی در تاریخ 3 می به این جنجال پرداخت و اذعان کرد که همسرش “شوخی ناپسند” کرده است.

دوپارت به هال گفت که او سعی کرد از دا برات در برابر همه نفرت آنلاین محافظت کند، که تا حدی آن را به خاطر سرفصل های گمراه کننده می دانست.

او گفت: “من بیشتر از او در اجتماعی هستم و چیزهایی وجود داشت که واقعاً سعی می کردم از دیدن آنها جلوگیری کنم.” “آنها نظراتی داشتند که می گفتند، “امیدوارم شما بچه ها سقط جنین کنید.” … بنابراین من سعی می کنم چیزهای زیادی را حذف کنم تا او نتواند آنها را در صفحه من ببیند و نتواند آنها را در صفحه خود ببیند زیرا این نفرت شدید بود … اوه خدای من، اگر هیچ چیز دیگری در این زمان وجود نداشته باشد، من احساس می کنم این حداقل باید یک لحظه آموزشی باشد تا مردم ما آنقدر نادان نباشند.»

می توانید مصاحبه فوق را مشاهده کنید.