دانیل سزار نمی‌خواست «هلو» دیگری در آلبوم جدید بسازد

دنیل سزار در سال 2021 با حضور در آهنگ “هلو” جاستین بیبر لحظه بزرگی داشت، اما اعتراف کرد که نمی‌خواسته “12 “هلو” را در آلبوم جدیدش بسازد تا “هم‌چنان ادامه یابد”.

ترانه سرای تورنتویی که در حال حاضر با موفقیت آلبوم “همیشه” در آلبوم جدید خود در حال انفجار است. هیچوقت کافی نیست، در مصاحبه اخیر خود در مورد تاثیر ماندگار این آهنگ با الکس ناروائز از Complex Canada صحبت کرد.

سزار گفت: «هلو تجربه‌ای عالی برای خروج از منطقه امن من بود. “اما اینطور نیست که من الان باید 12 “هلو” بسازم تا ادامه دهم. آن لحظه بیمارگونه بود و من به انجام چنین کارهایی ادامه خواهم داد، اما فکر می‌کنم در هسته‌ی خودم وسواس به یک خط میانی مشترک در خلقتم دارم.

“من فقط کاری را انجام می دهم که از آن لذت می برم. من حتی نمی دانم که آیا این لزوماً کاری است که باید انجام دهم یا نه، اما اگر در هر کاری که انجام می دهم وسواس نداشته باشم، خوب نیست. حتی نمیتونم تمومش کنم من صدای خاصی داشتم، چیزی که با این پروژه دنبالش بودم، که «هلو» نیست.»

سزار سپس اعتراف کرد که ممکن است به این معنی باشد هیچوقت کافی نیست هرگز به سطح بالای موفقیت کار خود با بیبر نخواهد رسید، اما او این واقعیت را پذیرفت.

پست جدید  گوچی مانه برچسب جدید 1017 را با 'So Icy Gang Vol. تدوین 1808080000110888 -inserted "> در اوایل این هفته از انتشار دومین کتاب خود از طریق سیمون و شوستر ، گوچی مان با آلبوم جدیدی برای تجلیل از خانواده جدید 1017 بازگشت. برچسب New 1017 در اوایل سال جاری با مشارکت راه اندازی شد با Atlantic Records ، با Foogiano و Enchanting در میان اولین دور شرکت کنندگان اعلام شده. فوجیانو در تعدادی از So Icy Gang Vol. 1 برش ، از جمله تک آهنگ "ملاقات" با خود گووپ و مولاتو ، که پنجشنبه یک ویدیوی رسمی @ omarthedirector را دریافت کرد: پخش موسیقی 19 آهنگ So Icy Gang Vol. 1 مجموعه به طور کامل در زیر از طریق Apple Music منتشر شده است. مورد بعدی برای برچسب New 1017 انتشار قریب الوقوع جدیدترین ورودی Foogiano در Gutta Baby است ، و همچنین یک چیز جدید از Pooh Shiesty قبل از پایان سال است. و برای رئیس برچسب گوچی مانه ، کتاب جدید او - با عنوان مناسب راهنمای بزرگی گوچی - اکنون در دسترس نیست. گووپ در مورد کتاب جدید گفت: "آسان نخواهد بود. اما این کلمات را مطالعه کنید و آنها را عملی کنید. من می خواهم که این کتاب انگیزه شما را حفظ کند." روز شنبه ، تیم جدید 1017 به هواداران این فرصت را می دهد تا یک با برگزاری یک نمایش درایو در کالج پارک ، جورجیا ، طعم تجربه موسیقی زنده را در طی همه گیر شدن مداوم COVID-19 تجربه کنید. اما ابتدا ، طرفداران می توانند برای یک ساعت ویژه برنامه Apple Music هماهنگ شوند: برای اخبار مهم ، اخبار ، وقایع و داستانهای منحصر به فرد در خبرنامه پیچیده ثبت نام کنید. داستانهای مرتبط همچنین این داستان را به اشتراک بگذارید

چه کسی می‌داند چه کاری انجام می‌دهد، اما اگر به همان سطح از تصاحب امواج هوا دست یابد، شگفت‌انگیز است، اما من این کار را برای خودشکوفایی انجام می‌دهم.»

سزار همچنین در مورد اجرای این آهنگ با بیبر در Coachella در سال 2022 اظهار نظر کرد.

“او بزرگترین چیز است. بودن در لحظه ای که می دانید تاریخی است بسیار جالب است. این بزرگترین اجرای زندگی من در آمریکای شمالی است و به اشتراک گذاشتن با او بسیار عالی بود زیرا او بهترین شخص است. او آنجا بوده و روحیه من را تقویت کرده است، بنابراین خوب است که آن را با او در میان بگذارم.”

در ماه آوریل، سزار مجموعه ای از نمایش های صمیمی را در لس آنجلس، نیویورک، تورنتو، پاریس، لندن و برلین اجرا کرد.