دانیل سزار نمی‌خواست «هلو» دیگری در آلبوم جدید بسازد

دنیل سزار در سال 2021 با حضور در آهنگ “هلو” جاستین بیبر لحظه بزرگی داشت، اما اعتراف کرد که نمی‌خواسته “12 “هلو” را در آلبوم جدیدش بسازد تا “هم‌چنان ادامه یابد”.

ترانه سرای تورنتویی که در حال حاضر با موفقیت آلبوم “همیشه” در آلبوم جدید خود در حال انفجار است. هیچوقت کافی نیست، در مصاحبه اخیر خود در مورد تاثیر ماندگار این آهنگ با الکس ناروائز از Complex Canada صحبت کرد.

سزار گفت: «هلو تجربه‌ای عالی برای خروج از منطقه امن من بود. “اما اینطور نیست که من الان باید 12 “هلو” بسازم تا ادامه دهم. آن لحظه بیمارگونه بود و من به انجام چنین کارهایی ادامه خواهم داد، اما فکر می‌کنم در هسته‌ی خودم وسواس به یک خط میانی مشترک در خلقتم دارم.

“من فقط کاری را انجام می دهم که از آن لذت می برم. من حتی نمی دانم که آیا این لزوماً کاری است که باید انجام دهم یا نه، اما اگر در هر کاری که انجام می دهم وسواس نداشته باشم، خوب نیست. حتی نمیتونم تمومش کنم من صدای خاصی داشتم، چیزی که با این پروژه دنبالش بودم، که «هلو» نیست.»

سزار سپس اعتراف کرد که ممکن است به این معنی باشد هیچوقت کافی نیست هرگز به سطح بالای موفقیت کار خود با بیبر نخواهد رسید، اما او این واقعیت را پذیرفت.

چه کسی می‌داند چه کاری انجام می‌دهد، اما اگر به همان سطح از تصاحب امواج هوا دست یابد، شگفت‌انگیز است، اما من این کار را برای خودشکوفایی انجام می‌دهم.»

سزار همچنین در مورد اجرای این آهنگ با بیبر در Coachella در سال 2022 اظهار نظر کرد.

“او بزرگترین چیز است. بودن در لحظه ای که می دانید تاریخی است بسیار جالب است. این بزرگترین اجرای زندگی من در آمریکای شمالی است و به اشتراک گذاشتن با او بسیار عالی بود زیرا او بهترین شخص است. او آنجا بوده و روحیه من را تقویت کرده است، بنابراین خوب است که آن را با او در میان بگذارم.”

در ماه آوریل، سزار مجموعه ای از نمایش های صمیمی را در لس آنجلس، نیویورک، تورنتو، پاریس، لندن و برلین اجرا کرد.