خواننده رپ لس‌آنجلس مانی ساین سوید در سن 22 سالگی به طور مرگبار در زندان مورد ضرب و شتم قرار گرفت

خواننده رپ لس آنجلس، مانی ساین سوید، سه شنبه در زندان جسد پیدا شد. او 22 سال داشت.

بر اساس لس آنجلس تایمزسوئد، که چند سال گذشته را در زندان و بیرون از زندان گذرانده است، در ماه دسامبر شروع به گذراندن محکومیت 32 ماهه خود به دلیل دو اتهام اسلحه کرد. ظاهراً خانواده او مرگ او را در استوری اینستاگرام این خواننده رپ تایید کردند، جایی که پیامی به این مضمون را داد: «ما از تسلیت تشکر می‌کنیم، خانواده ما هیچ مبلغی را تعیین نکرده‌اند، دچار کلاهبرداری نشوید، متشکرم!»

اسکرین شات از استوری های اینستاگرام moneysignsuede در پی مرگ او.
تصویر از طریق اینستاگرام/moneysignsuede

MoneySign Suede با نام Jaime Brugada Valdez متولد شد. وکیل او نیکلاس روزنبرگ به این موضوع می گوید لس آنجلس تایمز او حوالی نیمه شب سه‌شنبه تماسی دریافت کرد و به او اطلاع داد که MoneySign Suede زیر دوش در مرکز آموزشی اصلاحی در کالیفرنیا به‌طور مرگبار با چاقو زخمی شده است. روزنبرگ گفت: «آنها گفتند این یک ضربه چاقو به گردن بوده است. آنها گفتند که در حال تحقیق هستند.

روزنبرگ اشاره کرد که والدز قبل از مرگش مورد حمله قرار گرفته بود.

حرفه MoneySign Suede با «بازگشت به کیف» که دو ماه قبل از شروع دوران محکومیت او در پشت میله‌های زندان منتشر شد، رونق گرفت و در حین زندان یک میلیون بازدید را تحت الشعاع قرار داد. در حال حاضر به 7.1 میلیون رسیده است، با 49.5 میلیون بازدید در صفحه یوتیوب او.

Suede در سال 2021 در مصاحبه ای با The Passion of the Weiss گفت: “من واقعا نمی دانستم چه احساسی داشته باشم زیرا در زندان بودم.” تمرکز روی آن چیزها و احساس امیدواری سخت است. شما واقعا نمی توانید خودتان را مجبور کنید که خوشحال باشید. من واقعاً چنین احساسی نداشتم، می دانید؟»

جیر دو آلبوم منتشر کرد، پارک ساید بیبی و پارک ساید سانتا، سال گذشته، و به نظر می رسید که از ورود یک میکس تپ جدید همین دیروز خبر می دهد.

نیکلاس روزنبرگ گفت: «مردم بسیار شوکه شده اند. او مردی بسیار محبوب و بسیار ملایم بود. مردم او را دوست داشتند.»