خرید کرم ضد آفتاب با پوشانندگی بالا و ضد حساسیت [سایت رسمی ژوت]

کارسینوم سلول سنگفرشی می تواند به سرعت در قسمت های دیگر بدن گسترش پیدا کند و زمانی که زود فهمیده می شود، قابل درمان است. این اسپری ها، پوشش ثابت و قابل اعتمادی را ارائه نمی کنند و توصیه می شود که از انواع دیگر ضد آفتاب ها برای کسب نتایج بهتر استفاده کنید. اشعههای منتشر شده از سوی خورشید میتوانند باعث پیری زودرس، ایجاد لکه، اگزما، خشکی شدید پوست و حتی سرطان پوست شوند؛ پس مراقبت از پوست در برابر اشعههای uva و بخصوص uvb بسیار مهم است و با کمک کرم ضد آفتاب صورت میگیرد. یک روش محافظتی این است که کرم ضد آفتاب را با لباس های محافظ نور خورشید ترکیب کنید تا دیگر نگران این نباشید که از کرم ضد آفتاب در مناطقی که پوست حساسی دارند مانند صورت، دست ها و پا باید به طور مکرر استفاده کنید.

افراد دارای پوست حساس ممکن است به جای جذب کننده شیمیایی که به درون پوست رسوخ می کنند، به دنبال کرم های ضد آفتابی باشند که حاوی مسدود کننده های فیزیکی هستند، مانند اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم. لب پایین حساس تر است و بنابراین استفاده از محصولات لب که حاوی ضد آفتاب می باشند، هنگامی که خارج از منزل هستید، لازم و ضروری است. یکی دیگر از نواحی حساس بدن که اغلب از کرم های ضد آفتاب برای آن ناحیه استفاده نمی شود، لب ها هستند. افراد در مورد استفاده از کرم های ضد آفتاب خوب عمل می کنند، اما استفاده مجدد از کرم را فراموش می کنند.

بسیاری از افراد نسبت به محصولات آرایشی بهداشتی گیاهی حس بهتری دارند. محصولات خوب زیادی برای استفاده وجود دارند. از قرار گرفتن در معرض نور خورشید حتی به مدت کوتاه پرهیز کنید و استفاده از کرم های ضد آفتاب، بهترین ابزار برای محافظت از خود در برابر سرطان پوست می باشد. اسپری های ضد آفتاب چگونه هستند؟ ضد افتابها در فرمهای متفاوتی مانند روغن ضد افتاب، کرم ضدافتاب، ژل ضدآفتاب، موم ضد آفتاب، اسپری ضد آفتاب، شیر ضد آفتاب و… اسپری ها، روغن ها، لوسیون ها، کرم ها، ژل ها، کره ها، خمیرها، پماد ها و چسب ها، دوز مجاز FDA برای کرم های ضد افتاب هستند.

به جای استفاده از کرم یا لوسیون بر روی پیشانی خود، از چسب های ضد آفتاب استفاده کنید. سازمان غذا و دارو توضیح می دهد که برچسب ها باید برای مصرف کنندگان واضح تر باشند و اطلاعات مربوط به ترکیبات فعال آن را در قسمت جلو بسته قید کنند و کرم های ضد آفتاب را در دسته محصولات داروهای بدون کرم ضد آفتاب الارو اصل نسخه قرار دهند. بیشتر محصولات مربوط به لب، دارای SPF نیستند و به دلیل دارا بودن رنگدانه ها و مواد نرم کننده، می توانند نفوذ نور خورشید به این ناحیه را افزایش دهند. پوست صورت یک ناحیه حساس از بدن است و در صورتی که در معرض اشعه فرا بنفش نور خورشید قرار بگیرد، مستعد ابتلا به آسیب می باشد و رشد سرطان پوست ناشی از این اشعه ( فرابنفش ) را افزایش می دهد.