خرگوش بد از هری استایلز در حین ست کواچلا عذرخواهی کرد

Bad Bunny در جریان تیتراژ خود در دومین آخر هفته جشنواره موسیقی و هنر Coachella Valley روز جمعه از هری استایلز عذرخواهی کرد.

در حالی که بنیتو در مقابل هواداران در حال اجرای برنامه بود، از او عذرخواهی کرد خانه هری خواننده روی صفحه نمایش نزدیک صحنه ظاهر شد و روی آن نوشته بود: “متاسفم هری، اشتباه تیم من بود. ما شما رو دوست داریم. <3."< p>

این عذرخواهی یک هفته پس از آن صورت گرفت که ستاره پورتوریکویی “ال آپاگون” را در مراسم افتتاحیه آخر هفته کواچلا اجرا کرد و پیامی متفاوت داشت که به ظاهر استایلز از طریق یک توییت روی صفحه نمایش اشاره کرد.

در این پیام آمده بود: «شب بخیر بنیتو می‌توانست همان‌طور که بود عمل کند، اما هری هرگز نتوانست ال آپاگون را انجام دهد.

نماینده Bad Bunny و Sturdy.co – شرکت محتوای بصری که اجرای Coachella او را مدیریت می کرد – به این موضوع گفت. رولینگ استونe که اون ورانو سین تی ستاره پیامی را که در آن به استایلز اشاره می‌کرد، امضا نکرد، اما این موضوع مانع از آن نشد که طرفداران آن را در رسانه‌های اجتماعی تحریک کنند.

سوپراستارهای جهانی مدتی است که در مقابل یکدیگر قرار گرفته اند. سرفصل های Bad Bunny در ایندیو، کالیفرنیا یک سال پس از آن اتفاق می افتد که هری استایلز سال گذشته Coachella را تعطیل کرد، و در گرمی 2023، استایلز جایزه بهترین آلبوم سال را به خانه برد، که بسیاری معتقد بودند یا بنیتو یا بیانسه باید برنده می شدند.

همچنین این که گفته می شود بانی بد با نامزد سابق استایلز، کندال جنر، که جمعه گذشته در جریان اجرای تاریخی بانی در حال مهمانی در میان جمعیت دیده شد، قرار ملاقات می کند، کمکی نمی کند.

اجرای Bad Bunny در دومین آخر هفته کواچلا شامل همکاری با Jhay Cortez، Arcangel، Jowell & Randy، Grupo Frontera و Jose Feliciano بود. بانی همچنین برای اجرای غافلگیرکننده گروهشان “تورمنتا” قبل از ست تیتراژ به گوریلاز پیوست.

3.”<>