خالد به انتقادات فزاینده از آهنگ های تولید شده توسط هوش مصنوعی می پیوندد

خالد نگرانی های خود را در مورد ویروسی شدن اخیر آهنگ های تولید شده توسط هوش مصنوعی ابراز می کند.

در صحبت با یکی از پاپاراتزوهای TMZ در آخر هفته، از خالد در مورد موج صداهای اخیر تولید شده توسط هوش مصنوعی که صدای دریک را تقلید می کنند، پرسیده شد، به ویژه اینکه آیا او با کسی که با صدای او همین کار را انجام می دهد خوب است یا خیر.

او توضیح داد: “من احساسات متفاوتی در مورد آن دارم.” «من احساس می‌کنم هوش مصنوعی قطعا ابزار مفیدی خواهد بود و یکی از آن چیزهایی است که نمی‌توان از آن فرار کرد. امیدوارم، می دانید، من هنوز شغلم را برای مدت طولانی ادامه می دهم.”

وقتی از خالد به طور خاص پرسیده شد که آیا می‌خواهد از این جنبه هوش مصنوعی در کار خود استفاده کند، خالد با انتقاد خود قاطع‌تر بود. همانطور که خالد توضیح داد، واضح است که اصالت هنر وقتی از بین می رود که انسان های واقعی که صدایشان تقلید می شود با چنین آهنگ هایی درگیر نباشند.

او گفت: «من احساس می‌کنم اصالت را از بین می‌برد و این چیزی است که من واقعاً برای خودم ارزش قائل هستم.

خالد همچنین علاقه ای به درگیر شدن با آهنگ های تولید شده توسط هوش مصنوعی که از هنرمندان مرده تقلید می کنند، ندارد.

او گفت: “من به همه موسیقی ها به خاطر آنچه هست احترام می گذارم و فکر می کنم حالم خوب است.” “من از افسانه ها همانطور که هستند قدردانی می کنم.”

تعداد فزاینده‌ای از هنرمندان و نویسندگان این استفاده از هوش مصنوعی را مورد انتقاد قرار داده‌اند، به‌ویژه در بحبوحه روند اخیر آهنگ‌های تولید شده که در رسانه‌های اجتماعی و فراتر از آن در حال گسترش است. لیبل‌ها نیز با ترغیب پلتفرم‌های استریم برای استفاده از موسیقی دارای حق چاپ در آموزش شبیه‌سازی، از آهنگ‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی عقب‌نشینی کرده‌اند.