جی پی اس آهنربایی

با نصب اين ردیاب روي خودرو يا بار ميتوانيد از راه دور و به وسيله گوشي موبايل يا كامپيوتر، بار و محموله خود را تا رسيدن به مقصد رديابي و مسيريابي نماييد. به طور مثال : قصد داريد بار يا محموله اي را از مشهد به مقصد شیراز و يا حتی خارج از كشور ارسال نماييد. 5- شما هر ماه فقط یکبار این ردیاب را شارژ میکنید و محموله ، خودرو، یا کانتینر خود را هر ساعت ردیابی میکنید. 10-مناسب برای محموله ، ردیابی بدهکاران مالی و مجرمین ،خودروهای گران قیمت ، شرکت های اجاره خودرو ، باربری های ترانزیت و .

مدل های مختلف از ردیاب مگنتی توسط برند های مختلف تولید شده است که هر کدام امکانات و ویژگی های خاصی دارند، تنوع محصولات باعث شده است تنوع قیمتی هم داشته باشیم، عوامل متعددی دیگری همچون نوسانات قیمت ارز نیز در قیمت نهایی دستگاه ها تاثیر گذار هستند، برای دریافت قیمت به روز می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۷۵۰۹۳۲ تماس بگیرید. مدتزمان موردنیاز برای شارژ مجدد دستگاه در بازهای بین 5 تا 6 ساعت است و پس از آن میتوانید مجدداً به استفاده از مسیریاب بپردازید.

از جی پی اس خودرو میتوان برای تعیین محل دقیق هر وسیلهای استفاده کرد و در چمدان، خودرو، ترانزیت، آمبولانس، پیکموتوری، اسکوتر، دوچرخه و یا هر وسیلهی دیگری که برایتان اهمیت دارد، قابل استفاده است. با وجود افزایش اهمیت امنیت خودرو، برند های بسیاری در این حوزه فعالیت می کنند. با وجود افزایش سرقت های خودرو، نیاز به لوازم افزایش امنیت خودرو نیز افزایش یافته است.

در بسیاری از موارد ردیاب ها نیاز به سیم کشی دارند. بخاطر مقاومت بالای بدنه GPS ردیاب مغناطیسی در برابر آب و گرد و خاک می توان جی پی اس آهنربایی ( ردیاب مغناطیسی ردیاب بدون سیم ردیاب سیار ) را حتی در بدنه خارجی ماشین هم نصب نمود. این gps چقدر شارژش میره ؟

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب مگنتی خودرو بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.