جی ز به عنوان مدیر ارشد چشم انداز به شرکت شاهدانه جدید پیوست

جی ز اخیراً اعلام کرد که اولین خط ماری جوانا خود را با نام Monogram راه اندازی می کند و اکنون او به یکی دیگر از فعالیت های تجاری مربوط به علف های هرز پیوست.

بلومبرگ گزارش داد که رپ و کارآفرین با شرکت جدید شاهدانه TPCO مشارکت داشته اند ، که قصد دارد تا سال 2022 به 90 درصد از مصرف کنندگان در ایالت کالیفرنیا برسد. این شرکت توسط Subversive Capital Acquisition Corp خریداری شده است ، که در حال خرید تعداد کوچکتر است تجارت در صنعت رو به رشد ماری جوانا. این شرکت همچنین مارک علفهای هرز کالویا و Left Coast Ventures را که مستقیماً برای مصرف کننده تولید می شود ، خریداری کرد. مارک ها به عنوان TPCO Holding Corp با Jay-Z به عنوان مدیر ارشد چشم انداز ترکیب می شوند.

شرکت Subversive گفت که هدف آن از ترکیب مارک های تجاری “تعریف مجدد صنعت با این مأموریت است که هم بازار ادوات کالیفرنیا را تثبیت کند و هم یک شرکت جهانی تأثیرگذار را ایجاد کند.” این شرکت پیش بینی کرده است که درآمد هر دو مارک در سال جاری تا 185 میلیون دلار و در سال 2021 به 334 میلیون دلار برسد.

جی ز در بیانیه ای درباره این سرمایه گذاری جدید گفت: “اگرچه می دانیم كه نمی توانیم بی عدالتی های حاصل از” جنگ با مواد مخدر “را به طور كامل بازپرداخت كنیم ، اما می توانیم به تركیب آینده ای روشن تر و فراگیر كمك كنیم.” راه جدیدی را برای میراثی که ریشه در عدالت ، دسترسی و عدالت دارد باز کنید. ما چیزی را ایجاد می کنیم که مردم بتوانند به آن اعتماد کنند و در آینده ، مردم و جوامع خود سرمایه گذاری می کنیم. ”

انتظار می رود Jay-Z به استراتژی برند و سرمایه های اجتماعی ، صندوق سرمایه گذاری در مشاغل ماری جوانای سیاه و اقلیت کمک کند. علاوه بر این ، TPCO به ابتکار عمل اصلاح عدالت کیفری کمک خواهد کرد ، علتی که به ویژه جی طی چند سال گذشته به طور گسترده از آن پشتیبانی کرده است.