جیم لگزاسی صدای تکه تکه خود را در “HNPM” منتشر کرد

جیم لگکسی در یک سال اخیر در حال رشد مداوم و بی‌وقفه بوده است، و تأثیرات جایگزین R&B و رپ را با مجموعه‌ای از ارجاعات فرهنگ پاپ ترکیب می‌کند تا صدایی بسازد که واقعاً با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست.

اوایل این ماه، بومی جنوب شرق لندن اعلام کرد که میکس جدیدی را منتشر خواهد کرد. HNPM (بی خانمان ***یک موسیقی پاپ)، و امروز آن پروژه وارد شده است. پیشنهاد 12 آهنگی همه تک‌هایی را که جیم در سال گذشته منتشر کرده است، جمع‌آوری می‌کند – از «Eye Tell (!)»، که کمی بیش از یک سال پیش منتشر شد، و به «Old Place» ماه گذشته منتهی شد. هفت خلاقیت جدید

HNPM نقطه اوج یک سفر طولانی و پر پیچ و خم است که در سال 2018 آغاز شد، زمانی که جیم اولین آهنگ های خود را به صورت آنلاین در حالی که با بی خانمانی مبارزه می کرد منتشر کرد. به تدریج، او شروع به افزایش سرعت کرد و خیلی زود حمایت هنرمندانی مانند Stormzy، Dave و Headie One را به دست آورد.

جیم در مورد ایجاد این پروژه صحبت می‌کند: «مجموعه‌ای از تمام آهنگ‌هایی که در زمانی که بی‌خانمان بودم شروع کردم. متشکرم [to] همه کسانی که به من جایی برای خواب، ضبط و خلق کردن دادند.»

HNPM صدای دوخته‌شده‌اش را به تصویر می‌کشد، رپ پویا را در برابر ملودی‌های شکننده R&B، الگوهای درام Afrobeats، پژواک‌های باشگاه Jersey، و مالیخولیا emo تنظیم می‌کند. او همچنین از منابع دهه 2010 مانند منابع سرویس پخش نیجریه Iroking و نمونه سریع‌تر هانا مونتانا استفاده می‌کند – که بازتابی از مصرف رسانه‌های هولناک نسلی است که به صورت آنلاین بزرگ شده‌اند.

این کلاسیک آینده را در زیر ببینید.