جیم جونز می گوید Pusha-T را نباید یکی از بزهای رپ در نظر گرفت

جیم جونز قبلاً پیشنهاد کرده بود که Pusha-T را نباید یکی از بهترین رپرهای تمام دوران در نظر گرفت، و اکنون او این نظر را دوچندان کرده است.

در مصاحبه ای در باشگاه صبحانهاز جونز در مورد نظراتش در مورد این سوال پرسیده شد تقریباً خشک است رپر و تصمیم گرفت در پاشنه های خود حفاری کند. او در پاسخ به سوال شارلامی در ساعت 27:40 گفت: «فکر نمی‌کنم Pusha-T با من تماس بگیرد، من از آن دسته افرادی نیستم که می‌خواهید نظر من را با او در میان بگذارید.» دست دراز کرد. “من اینطور با او خوب نیستم. من او را می شناسم که بگوید “چه خبر؟” یک پوند به او بده، حفاری می کنی؟ من سعی نداشتم او را نادیده بگیرم. آنها از من سوالی پرسیدند… تلفن من خطی نیست که بتوانم تماس بگیرم.

اشاره شارلامی به نظراتی بود که جونز در مورد آن انجام داد RapCaviar پادکست اوایل این ماه، که در آن او این سوال را مطرح کرد که چرا Push در رتبه 29 قرار گرفته است تابلو تبلیغاتیبهترین رپرهای تمام دوران لیست شد و اعتقاد خود را تکرار کرد که دریک می‌تواند شماره 1 باشد. جونز از شارلامگن پرسید که می تواند. «آیا می‌توانید پنج رکورد Pusha T را نام ببرید؟» به دی‌جی Envy، مجری همکار Charlamagne اشاره کرد. آیا می‌توانی تا پنج رکورد Pusha-T رپ کنی؟»

او سپس به مقایسه خروجی پوشا با رپرهای دیگر پرداخت. “میشه پنج رپ کنی؟ [JAY-Z] آیات اگر آمدند؟» او درخواست کرد. «آیا می‌توانی پنج آهنگ دریک را رپ کنی؟» شارلامگن گفت که می تواند پنج بیت جی زی را رپ کند، اما نمی تواند پنج بیت دریک را رپ کند، زیرا هرگز بزرگترین طرفدار آن نبوده است. جونز ادامه داد: “تو دروغ می گویی چون در رادیو کار می کنی.” “من فقط این را می گویم زیرا هیچ کس نمی خواهد بگوید که جیم به شدت در حال حرکت است.”

جونز موافق بود که Pusha-T یک ترانه سرای با استعداد است، اما او فقط در لیست 50 رپر برتر خودش نیست. جونز گفت: “برای Pusha-T فریاد بزن، من روح تو را دوست دارم.” “تو داگ من. شما در 50 نفر برتر من نیستید. ممکن است در 50 نفر برتر شارلامی و مواردی از این دست باشید، اما در زندگی من آنقدرها برای من انجام نداده اید. من هرگز نمی خواستم مانند پوشا باشم، هرگز در زندگی ام لحظه پوشا نداشتم.

در اوایل این ماه، جونز در مورد این سوال پرسید RapCaviar پادکست چرا Pusha-T باید در لیست بهترین های تمام دوران باشد. “او مثل گهه خوب است. او می‌توانست به الاغش رپ بزند، اما چه کرده است؟» او گفت: «من تعداد زیادی از n****ها را در این بازی نمی‌شناسم که به سمت شبیه شدن به Pusha-T تمایل داشتند. Pusha-T هیچ وزنی را در اینجا نگه ندارید. او این‌جا را به بیرون هل نمی‌دهد.»

مصاحبه را در ادامه ببینید باشگاه صبحانه در بالا.