جیم جونز در مورد اینکه چرا فکر نمی کند یک قطعه G “Verzuz” وجود دارد

آشتی اخیر بین Jeezy و Gucci Mane برای یک شخص ورزوز افق آنچه را که ممکن است در این مجموعه محبوب بسیار محبوب مبتنی بر اینستاگرام گسترش دهد ، گسترش داده است. در حالی که ورزوز شروع به عنوان راهی برای رویارویی افسانه ها در برابر یکدیگر در یک نبرد دوستانه ، افزودن گوشت گاو رپ که مدتهاست در حال پزیدن است ، ابعاد جدیدی اضافه کرده و پیشنهادات هواداران را برای افرادی که باید از هم جدا شوند بیشتر می کند.

G-Unit vs. Dipset به عنوان یک نسخه کاملاً نیویورکی از نمایش ارائه شده است و این فرصت را دارد که کینه های چندین دهه را در تختخواب خود قرار دهد. اما جیم جونز فکر نمی کند به این زودی ها شاهد جمع شدن کوئینز و هارلم باشیم. در حضور اخیر در پادکست جو بودین ، ​​عضو دیپست گفت که هیچ نقطه مشترکی بین این دو وجود ندارد.

جونز گفت: “مردم دوست دارند Dipset در مقابل G-Unit را ببینند ، اما من شک دارم این اتفاق بیفتد.” “هیچ رفاقتی وجود ندارد.”

وی افزود که دیسکوگرافی دیپست گسترده تر از G-Unit است و از این فرصت استفاده کرد و یک ضربه دیگر به رقبای دیرینه خود زد. “چه چیزی ، ما می خواهیم بیست رکورد 50 Cent را بشنویم ، تقریباً؟ اما اجازه دهید من از لبه های ضربدری جلوگیری کنم.”

جونز فکر می کند ورزوز در برابر G-Unit تنش بیشتری نسبت به Jeezy در مقابل Gucci Mane خواهد داشت. (به همین دلیل ، من به خوانندگان یادآوری می کنم که گوچی آهنگ “حقیقت” را اجرا کرد ، ترانه ای درباره یک ضربه ناموفق در زندگی اش که به مرگ دوست جیزی ختم شد.) هنوز هم ، او فکر می کند که اگر در همان فضا باشند ممکن است فیزیکی شود.

وی گفت: “اگر فرصتی برای اتفاق G-Unit وجود داشته باشد ، من آن را دقیقاً محاسبه نمی كنم.” “من می گویم احتمالاً حتی از Jeezy / Guwop نیز تهاجمی تر خواهد بود ورزوز. من می خواهم کشتی بگیرم و بجنگم و گریه کنم. “

به یک ورزوز فرانسوی مونتانا در یک قسمت اخیر گفت که ممکن است واقعاً اتفاق بیفتد 360 با مورمن سریع که او به خصومت خود با جونز پایان داد و این دو برای یک مسابقه دوستانه باز هستند.