جیم جونز از کار مجدد با Max B یا حتی صحبت در مورد آن خودداری می کند

حتی اگر به نظر می رسید که آنها اختلافات خود را حل کرده اند ، جیم جونز مطلقا تمایلی به همکاری مجدد با مکس بی ندارد.

جونز این موضوع را هنگام صحبت با جنی بوم بوم در اینستاگرام کاملاً واضح بیان کرد. جونز در علامت 5:39 در مصاحبه وقتی از او در مورد کار با مکس پس از آزادی از زندان پرسید ، گفت: “نه ، ماکس بی. “به مکس ب دیک را بگویید. اینجا را برود بیرون.”

هنگامی که وی بیشتر در مورد هرگونه بحث و گفتگو در میان افراد نزدیک او در مورد کار با Max B در آینده س askedال کرد ، جونز اظهار داشت که افراد نزدیک به او می دانند که آن را مطرح نکنند. وی پاسخ داد: “نه ، مردم با آن مکالمه با من بازی نمی کنند. کسی نمی تواند چیزی راجع به من به من بگوید.” “این اولین چیزی است که من می گویم. شما شنیده اید؟ اگر چنین احساسی دارید ، معامله برای کسی پایان می یابد. در مکالمه من حداکثر صحبت نمی شود. دوره”.

در اوایل سال جاری ، ماکس بی درگیری خود با جونز تأمل کرد و به نظر می رسید از اینکه رابطه آنها یا فقدان آنها به این مرحله رسیده است ، پشیمان است. وی گفت: “این فقط منافی درگیری بود. عدم احترام. این گریه به خوبی با هم مخلوط نمی شود و مورد بعدی که می دانید ، ما گوشت گاو می دهیم.” “بنابراین ، تا آنجا که به محتوا یا هر چیز دیگری مربوط می شد ، باید راهی متفاوت را طی می کرد. من فکر می کنم امروز ، ما شرایط را به گونه دیگری اداره می کردیم.”

ماکس معتقد است که هرچه پیرتر می شوند ، آنها می توانند به گونه ای دیگر امور را اداره کنند و در نهایت راهی پیدا می کنند که با یکدیگر رابطه خوبی برقرار کنند. وی افزود: “ما جوان بودیم.” “همه ما دیوانه بودیم. و حالا ما اینجا هستیم. ما بزرگتر هستیم. بچه هایی پیدا كردیم. و افرادی كه به ما نگاه می كنند. ما باید الگوی درست را بگذاریم. ما نمی توانیم دیوانه به نظر برسیم اینجا همه عشق. من سعی می کنم دوباره به آن بشقاب بروم. ”

انتظار می رود مکس ب سال آینده از زندان آزاد شود.