جیسون لی مدعی شد که تیم Latto درخواست 21 پست تاتوی Savage را برای حذف کرده است.

در مصاحبه ای با Complex، جیسون لی از Hollywood Unlocked ادعا کرد که تیم لاتو پس از به اشتراک گذاشتن پستی که در آن خالکوبی ظاهری 21 Savage خود را نشان می دهد، با او تماس گرفته است.

این حدس و گمان به شدت به دلیل عکس‌ها و ویدئوهایی بود که لتو را با خالکوبی ظاهری کلمه «شیا» در پشت گوش خود نشان می‌داد، که بسیاری آن را اشاره به نام تولد ۲۱ ساله شیعه بن ابراهیم-جوزف می‌دانستند.

لی گفت که در حالی که او عاشق لاتو است و در گذشته از مصاحبه با او لذت می‌برد، تلفنش شروع به پخش عکس‌هایی کرد که نشان می‌داد او نام 21 را پشت گوشش درهم کرده بود. “تیم من آن را مطرح کرد. من شروع به دریافت تماس‌های تصادفی از شماره‌هایی کردم که به من می‌گفتند آن را حذف کنم. فکر کردم یک فن تقلبی است که با گوشی من بازی می کند. بنابراین شماره را برای تیمم فرستادم و آنها گفتند: “فکر می‌کردم این یک هوادار قلابی است که با تلفن من بازی می‌کند. بنابراین من شماره را برای تیمم فرستادم و آنها گفتند: “اوه، این تبلیغ کننده او است…” او گفت. فکر می‌کنم ما اولین نفری بودیم که آن را پست کردیم، اما بقیه آن را پست کردند. پس الان تمام شد.»

لی گفت که نمی‌خواهد اینطور به نظر برسد که با حذف این پست به درخواست‌های افراد مشهور تن داده است. “بنابراین من گفتم، “نه، ما باید آن را ادامه دهیم.” آن‌ها تماس گرفتند و پرسیدند که آیا می‌توانند برای از بین بردن آن پول بپردازند. حالا، من نمی‌دانم که لاتو این را خواسته است، اما من می‌گویم: «فکر می‌کنی واقعاً می‌توانی به من چک بدهی تا اعتبارم را برایت از بین ببرم؟» بنابراین من از این موضوع کمی متحیر شدم. بنابراین ما آن را پایین نیاوردیم.»

از آن زمان، لی سعی کرده با لتو در تماس باشد و «چند بار» به او پیامک ارسال کند، اما او هنوز پاسخی نداده است. او افزود: “نمی دانم که او از من عصبانی بود یا نه.” نمی‌دانم به این دلیل است که 21 ساویج به این دلیل ازدواج کرده است که می‌خواهد در کشور باشد. من سیاست آن را نمی دانم زیرا ما در مورد آن صحبت نمی کنیم. اما من عاشق لتو هستم.»

در اوایل سال جاری، لاتو به گمانه زنی ها پاسخ داد که او و 21 Savage رابطه عاشقانه ای دارند. یکی از طرفداران مستقیماً در نظرات یکی از پست‌های خود در TikTok پرسید که آیا آنها با هم هستند یا نه، و او پاسخ داد: “نه من بارها گفته ام که زیاد نیستم.”

مدتی بعد، او با گمانه‌زنی‌های بیشتری مواجه شد و مجبور شد به کسی که پیشنهاد کرده بود با 21 سالگی قرار می‌گیرد، پاسخ دهد. او نوشت. «باید برگه‌های چای را کنار بگذارید و چمن‌ها را لمس کنید! حریم خصوصی من شما را از دیوار بالا می برد. معشوقه به کی؟ چرا آنها ماشین ها، الماس ها و غیره را نمی بینند؟ چرا می دانید من خراب 2 مرگ هستم! Uon من را می شناسد و Uon این را کاملاً فهمیده است.

21 همچنین با گفتن اینکه “دوست دختر مشهور” ندارد، آنها را رد کرده است.

برای خواندن کامل مصاحبه کامپلکس با جیسون لی به اینجا سر بزنید.