جیزی می گوید که به جیب های اخیر فردی گیبس توجه نمی کند

علاوه بر گوچی مانه و افسانه ای Jeezy ورزوز نبرد ، آدم برفی نیز آزادی خود را جشن گرفت رکود اقتصادی عاقبت ، که شامل آهنگ مورد بحث “درمان برای روح من” است.

در پیست ، جیزی به چندین نفر شلیک می کند ، از جمله فردی گیبس و 50 سنت. در حالی که 50 بار یک بار پاسخ داد ، گیبس چندین بار به جیزی ضربه زده است. در مصاحبه جدید با صبح ابرو، خواننده رپ آتلانتا تا حدی به این وضعیت پرداخت و آن را کنار زد ، هرگز گیبس را با نامی ذکر نکرد.

هنگامی که از وی س askedال شد که آیا در این مرحله به هر یک از سخنرانی ها توجه می کند ، Jeezy حدود ساعت 16:45 گفت: “نه ، داداش من کارهای زیادی برای انجام دادن دارم و اگر به ملاقات درمانگر خود بروم ، دیگر نمی خواهم حرفهای او را بعد از جلسه بشنوم. اصولاً دنیا درمانگر من بود. وارد شدم و آنچه را که گفتم گفتم – آنچه را که نوشتم نوشتم و این برای این است که آن را از ذهنم در آن کمد بیرون بیاورم و کارم تمام شد. “

جیزی ادامه داد ، “من خوب هستم. من هیچ چیز نگران نیستم. و برای من ، این نظر من است. این چیزی است که در قلب من وجود دارد – کسی قرار نیست چیز دیگری به من بگوید. احساس کردم به اندازه کافی در آهنگ گفته ام که مجبور نیستم در مورد آن صحبت کنم ، بنابراین برای من ، چیز دیگری ندارم که بگویم. راست. “

به نظر می رسد که خونریزی بدی بین جیزی و گیبس وجود دارد که زمانی با Jeezy’s CTE World امضا شده است. آدم برفی و FIF نیز بهترین رابطه را ندارند ، بومی کوئینز که Jeezy را منفجر می کند ، می گوید او ادعا می شود هنگام آزاد شدن زود هنگام از زندان از Southwest T BMF اجتناب می کند.

به نظر نمی رسد که گیبس بتواند آن را رها کند ، در حالی که وی در توییت خود نوشت ، “جیزی ممکن است به دنبال آن عذرخواهی کند” بعد از روز پنجشنبه ورزوز.

در جای دیگر ، حدود ساعت 14:15 ، جیزی در مورد اینکه آیا او و گوچی بعد از نبرد صحبت کرده اند یا نه بحث کرده است.

“صادقانه بگویم با شما ، تازه است – مثل هر چیزی است. من امیدوارم که او در صلح باشد ، من در صلح هستم و اکنون ما فقط شروع به گفتگو درباره نحوه کار اوضاع از اینجا می کنیم. نه حتی به صنعت مربوط می شود بلکه به اندازه مردان است. مثل اینکه امروز صبح بیدار شدم تا ببینم چه احساسی دارم. من تمام صبح مصاحبه می کردم بنابراین نمی دانم ، “جیزی با خنده گفت.

“خدا خوب است. من فقط برای این منظور نیستم. برای من ، من فقط احساس می کنم … در ذهنم هستم ، [I had] برای پاک کردن مقدار زیادی از انرژی بد زندگی من ، فقط برای خلاص کردن از آن. من از زمانی که به یاد می آورم – از نوجوانی جوانی – فقط آنجا بوده ام. ضربه ها و هر آنچه را که من پشت سر گذاشته ام. این خیلی زیاد است و من مشغول نظافت منزل هستم. این یک کمد بزرگ بود که برای همیشه ناپایدار بود و مثل اینکه من هرگز حتی نمی خواستم وارد آن بشوم. احساس می کنم در را باز کردم و تمیز بود. “