جیزی سخنرانی های گوچی مانه در طول نبرد “Verzuz” است

نبرد پنجشنبه شب Verzuz پس از اینکه Gucci Mane تصمیم گرفت فیلم “حقیقت” را رها کند ، به مدت کوتاهی متوقف شد.

قبل از اینکه جزی با رکورد پاسخ دهد ، مدتی طول کشید تا قطعه خود را بیان کند. او برای گوچی – و بینندگان – توضیح داد که چرا سرانجام علی رغم اختلافات چندین ساله آنها در جنگ شرکت کرد.

او شروع كرد: “من به شما چه خواهم گفت. ببینید وقتی من حتی به شما زنگ زدم و این دعوت را انجام دادم ، من به عنوان یك مرد واقعی این كار را كردم” “این 20 سال مادربزرگ بوده است -“

“پانزده سال!” گوچی مداخله کرد.

“جیزی ادامه داد:” خوب ، با این حال بسیاری. شما هنوز هم با همان گریه صحبت می کنید. ” “… بگذارید صحبت کنم.”

گوچی گفت: “من نمی خواهم صحبت كنم. من در حال صحبت هستم.” “نوبت شماست که آهنگ را انجام دهید. آیا ما می خواهیم موسیقی انجام دهیم؟”

جیزی گفت: “بگذارید قطعه ام را بگویم … من دستم را دراز کردم زیرا من یک مرد واقعی هستم.” “گه ما از خیابان آمدیم ، طوفان ، می بینی که ما آن را پشت سر گذاشته ایم … بیست سال. و وقتی گفتم می خواهم این فرهنگ را برای فرهنگ انجام دهم ، این همان چیزی است که می خواستم انجام دهم. من تو را به اینجا آوردم برای اینکه به شما نشان دهیم دنیا به این اهمیت می دهد که چه لعنتی داریم می کشیم زیرا ما فرهنگ هستیم. شما من را احساس می کنید؟ من و شما ، از کجا آمده ایم ، چه چیزی را تجربه کرده ایم ، n *** a ، ما.

او ادامه داد: “همه این بچه ها اینجا هستند که کاری را می کنند که انجام می دهند زیرا آنها دیدند که با ما چه اتفاقی افتاده است. این گه در مورد من نیست ، در مورد شما نیست. این گه در مورد King Von ، این گه در مورد Doe B، this shit about Nipsey Hussle، this shit about motherfucking Pop Smoke، Mo3. و من به اندازه کافی واقعی هستم که این کار را بکنم ، n *** a ، زیرا یک چیز در مورد آن ، دو چیز برای sho ، سه چیز به طور خاص ، n ***آ…”

در آن لحظه ، بازی “Get Your Mind Right” از Jeezy شروع به کار کرد.

این لحظه با واکنش های مختلفی روبرو شد و برخی از بینندگان Jeezy را به دلیل ظاهر بسیار صادق و صریح تشویق کردند. دیگران بیشتر با این مبادله سرگرم می شدند ، زیرا به نظر می رسید گوچی بیش از آنکه دفن کند در هچ تیپ ، علاقه بیشتری به گرفتن عکس داشت.

در پایان نبرد ، Jeezy و Gucci گوشت گوساله خود را با اجرای “Icy” سال 2005 ، آهنگی که باعث اختلاف 15 ساله آنها شد ، له کردند.

گوچی قبل از اینکه مستقیماً با جیزی صحبت کند ، گفت: “ما از همه کارها استقبال می کنیم.” “آی ، مرد ، گوش کن. من احترام می گذارم ، من از شما برای بیرون انداختن شاخه زیتون قدردانی می کنم. من این را می پذیرم. بی احترامی ، این همه عشق است.”