جک هارلو می‌گوید که او سخت‌ترین پسر سفید پس از امینم در آلبوم جدید است

نزدیک به یک سال پس از انتشار آلبوم دوم خود به خانه بیا بچه ها برایت تنگ می شوندجک هارلو روز جمعه با آخرین پیشنهاد کامل خود بازگشت جکمن.

آهنگ دوم پروژه 10 آهنگی، “They Don’t Love It”، هارلو را در مورد وضعیت خود به عنوان بهترین رپر سفید پس از امینم می بیند.

هارلو در اولین بیت خود رپ می زند و به یک جمله نمادین اشاره می کند (“روی ژاکتش از قبل استفراغ است، اسپاگتی مامان” می زند: “Ya boy’s تلاش می کند تا مسلط ترین باشد/سخت ترین پسر سفیدپوست از زمانی که در مورد استفراغ و ژاکت رپ می زد.” ) از تک آهنگ موفق Em در سال 2002 “Lose Yourself”.

و نظرات خود را نگه دارید، زیرا به شما قول می دهم صادقانه بگویم که من از هرکسی که در آن لحظه به سر شما آمد بهتر هستم/آنها مانند او از یک رشته بریده نمی شوند/آنها درس نمی خوانند، کار می کنند تا مثل او جلو بیفتند. /آنها مثل او در تخت لعنتی پرت نمی‌شوند و نمی‌چرخند.

هارلو هرگز از ذکر امینم به عنوان یکی از بزرگترین تأثیرات خود طفره نرفت، زیرا خواننده رپ لوئیزویل در یک قسمت نوامبر 2020 در مورد بت کردن دیترویت ام سی صحبت کرد. جی کیو مجموعه ویدیویی “در واقع من”.

هارلو گفت: “من با گوش دادن به امینم بزرگ شدم.” «من در دوران بزرگ شدن، امینم را بت می‌دانستم، تأثیر بزرگی که داشتم. منظورم این است که او خیلی دوپ است. اما بدیهی است که… یادم می‌آید وقتی ده یا یازده ساله بودم، مثل یک سورتمه می‌پوشیدم و هودی و هدفون به گردنم می‌زدم. چون می‌خواستم مثل او احساس کنم.»

یک سال بعد، طی مصاحبه ای با تابلو تبلیغاتی هارلو در مراسم جوایز موسیقی ویدیوی MTV 2021، تماس تلفنی خود با Em را پس از همکاری آنها “قاتل” روشن کرد.

هارلو گفت: «ما ملاقات نکردیم، اما یک تماس تلفنی داشتیم که برای من ارزش جهانی داشت. من هنوز آن را با جهان به اشتراک نگذاشته ام، اما نمی توانم صبر کنم تا دنیا آن را بشنود. او وسایل زیادی به من داد که هر هنرمندی دوست دارد به دست بیاورد. گاهی اوقات، بهترین جواهر فقط کسی است که شما را تحسین می کنید و به شما نشان می دهد که فکر می کنید چه کسی هستید. او به من گفت: “تو همینی. تو دوپینگی. من یک دهه منتظر شنیدن آن بودم. پس خاص بود.»