جک هارلو در مورد چرا او توری لانز را از ریمیکس “Whats Poppin” حذف نکرد

وقتی مگان تو استالیون گفت که توری لانز به او شلیک کرده است ، بسیاری از هنرمندان با برداشتن لانز از آهنگ هایی که با او منتشر کردند ، پاسخ دادند. کهلانی به طور مشخص رپ کانادایی را از آهنگ “Can I” حذف کرد اما جک هارلو او را از “چه هیجان زده میشی” ریمیکس ، که همچنین شامل DaBaby و Lil Wayne بود. هارلو در مصاحبه ای با Power 106 لس آنجلس توضیح داد که چرا فکر نمی کند او را از ریمیکس حذف کند.

پیش از رسیدن اولین آلبوم او این چیزی است که همه آنها می گویند، که هنوز هم این ریمیکس را در اختیار دارد ، رپر 22 ساله از تصمیم عدم برکناری لانز یا وین که به دلیل تأیید رئیس جمهور دونالد ترامپ مورد انتقاد قرار گرفت ، دفاع کرد. هارلو در پاسخ به سوالی درباره این تصمیم پاسخ داد: “من فکر نمی کنم من خدا هستم”. “من جایی برای قضاوت درباره کسی ندارم. وقتی این اتفاق افتاد من آنجا نبودم ، من چیزی نمی دانم.”

وی در ادامه اظهار داشت که “یک صداقت خاصی وجود دارد که شما باید به عنوان یک هنرمند حفظ کنید” و “سه طرف هر داستان” وجود دارد. هنگامی که موضوع “لغو فرهنگ” ، عبارتی که مردم برای رد انتقادات معتبر یا غیر معتبر استفاده می کنند ، مطرح شد ، هارلو فقط سرش را تکان داد و گفت که “از او متنفر است[s] ذهنیت بسته. “” “فقط بسیاری از قضاوت و تنبلی و … شما می دانید ، مردم کامل نیست برادر. احساس می کنم مردم باید بتوانند از اشتباهات خود برآیند. “

وی افزود که معتقد است “آنها” نمی توانند منتظر فرصتی برای “لغو” او باشند ، هر كدام “آنها” باشند.

در جای دیگر مصاحبه ، هارلو همچنین در مورد برخی انتقادهایی که از زمان حضور در صحنه با او روبرو شده است ، صحبت کرد و گفت که بیشترین نفرت او از مردم سفیدپوست است. وی گفت: “یادم می آید کسی بصورت آنلاین درباره من بد صحبت می کرد ، و شما می دانید که این نوع مطالب را مرتب می بینید ، اما من دیدم کسی واقعاً فکر می کند آن را متلاشی می کند.” “واقعاً تحلیلی شد و سعی کرد مرا خرد کند … و می دانید ، این فقط یک مرد سفیدپوست دیگر بود.”

مصاحبه کامل را در بالا مشاهده کنید.