جک هارلو برای Big Singan و Video “Way Out” از Big Sean ضربه می زند

جک هارلو با کنار گذاشتن آخرین تک آهنگ “Way Out” با حضور بیگ شان ، همچنان راه خود را برای تبدیل شدن به آینده ژانر هموار می کند.

“Way Out” قرار است در اولین آلبوم آینده هارلو ظاهر شود این چیزی است که همه آنها می گویند، که این جمعه ، 11 دسامبر افت خواهد کرد. هارلو با پخش یک موسیقی ویدیویی ، که در بالا تعبیه شده است ، اولین آهنگ را همراهی کرد. از نظر تصویری ، هارلو سعی می کند زندگی عاشقانه خود را در حالی که به سبک زندگی رپ در سراسر جهان سفر می کند ، کنترل کند.

“راه خروج” به دنبال انتشار تک آهنگ پلاتین سه بار هارلو “WHATS POPPIN” است. همچنین بعد از افت “تایلر هرو” که در آن نیز نمایش داده می شود ، می آید این چیزی است که همه آنها می گویند. هارلو هنگام صحبت با Zane Lowe در Apple Music ، توضیح داد که چگونه “Way Out” کنار هم قرار گرفت.

هارلو هنگام ارائه جزئیات از ویژگی شان در ضبط ، گفت: “من در تختخواب او در LA بودم و او این کار را درست در مقابل من انجام داد. بدون غرفه ، سگ بزرگ” “اولین روز ملاقات ما بود. او از من در خانه دعوت کرد و فکر می کنم سدی که ممکن بود داشته باشی بلافاصله شکسته شد. او یکی از آن گربه های خاکی است. ما فقط در مورد زندگی صحبت کردیم. به من سنگهای قیمتی می دهد. او مدتهاست که در این بازی بوده است. او آن را تجربه کرده است. او می داند این چگونه است. بنابراین او به من یک بازی داد و فقط به من سلام می کرد. و صادقانه بگویم ، ملاقات کرده است ، اگر نه بهترین.

ویدیوی جدیدترین آهنگ جک هارلو “Way Out” با حضور بیگ شان را در بالای صفحه مشاهده کنید.