جک هارلو بدون پیراهن برای جلد آلبوم «Jackman» و مردم فکر می کنند

جک هارلو واکنش‌های قطبی‌کننده‌ای به جلد آلبوم جدید خود بدون پیراهن دریافت می‌کند.

بومی لوئیزویل، کنتاکی، به صفحات رسانه های اجتماعی خود رفت تا این هنر را فاش کند جکمن، قرار است روز جمعه، 28 آوریل وارد شود. طرفداران با عکسی که هارلو را نشان می دهد در یک کوچه ایستاده است و دستانش را روی هم ضربدری کرده و بدون پیراهن در حال گذراندن یک روز میدانی هستند.

طرفداران وقت خود را تلف نکردند و به بخش نظرات IG هارلو رفتند تا نظرات خود را روی جلد آلبوم بگذارند. در حالی که بسیاری به خواننده رپ با موهای مجعد سلام می کردند، گروهی اجازه دادند که این خواننده 25 ساله گوش کند. یک نفر نوشت: “من همین الان در Target در راهروی G40 برای ارسال کمک سقوط کردم.” دیگری اضافه کرد: “مقداری پروتئین افزایش دهنده وزن شما را شگفت زده می کند.” کاربر دیگری با صدای بلند گفت: “به معنای واقعی کلمه هیچ چیز نمی توانست من را برای این کار آماده کند اما نمی توانم صبر کنم.”

جک هارلو جکمن برای طرفداران غافلگیر کننده است زیرا او قبل از افشای جلد، یک تک آهنگ اصلی منتشر نکرده یا هیچ تبلیغی انجام نداده است. جکمن تقریباً یک سال پس از انتشار آلبوم دوم خود توسط هارلو منتشر شد به خانه بیا بچه ها برایت تنگ می شوندو کمتر از یک ماه قبل از بازی در Hulu’s مردان سفید پوست نمی توانند بپرند راه اندازی مجدد

اولین تلاش گروه اول MC در رتبه سوم جدول بیلبورد 200 قرار گرفت. این شامل ویژگی هایی از فارل ویلیامز، دریک، جاستین تیمبرلیک و لیل وین، با اعتبار تولید از تیمبالند، جتسون مید، بوی-1دا و غیره بود.

واکنش‌های بیشتر به جک را ببینید جکمن پوشش زیر