جو بودن و کامرون در مصاحبه با پادکست با NORE عکس‌های تبادل نظر کردند

جو بودن و کامرون دوباره سراغ آن می روند

ظاهراً این درام جمعه شب پس از به اشتراک گذاشتن کلیپی از Cam به اشتراک گذاشت پادکست جو بودن، با حضور مهمان ویژه و همکار پادکست NORE این قسمت که در ماه فوریه پخش شد، شامل بحثی در مورد رپرهایی بود که سعی کردند بدون موفقیت به بازی پادکست منتقل شوند.

“میدونی دیوونه چیه؟ من در حال حاضر به این رپرها نگاه می‌کنم که در حال اجرای برنامه‌ها هستند – می‌دانید، رپرهای عصر ما – و آنها بسیار شکست می‌خورند.» NORE در طول نشست گفت. «… آنها نمایش های ورزشی انجام می دهند، نمایش های کمدی انجام می دهند. آنها در مورد “آه، من بلند هستم” صحبت می کنند. من فقط برای سرگرمی این کار را انجام می دهم.’ نه نیستی!”

بودن از خنده بیرون آمد و این اظهارات را امضا کرد: «این عالی است که می بینیم مردم شکست می خورند… شما نمی توانید نقشه را انتخاب کنید و پیمانکاران مختلف را استخدام کنید. آنها اینجا الاغ می فروشند، نه؟»

اگرچه Budden و NORE هیچ نامی را ذکر نکردند، Cam متقاعد شد که مردان به او و پادکست جدیدش اشاره می کنند. همینه که هست. او پیشنهاد کرد که هنوز هم با NORE خوب است، اما از او خواست که از «هو بودنز» که «سرشکن» است دوری کند.

“لعنتی @therealnoreaga به شما گفت که نمی توانم به شما اعتماد کنم. لولول کم در توضیح این عکس نوشته است. اما چه خواننده رپ دیگری از دهه 90 برنامه ورزشی و آشپزی داشت؟ تو را برای تمام عمر می دانی. اما یا مرد هو بادونز تو را در قسمت Nx زیر اتوبوس انداخت ??‍♂️گفت نمی‌داند در مورد چه کسی صحبت می‌کنی. من به لعنتی نمی پردازم که چگونه اعداد او نه، از آن کله ترک دوری کن!!!!”

در کمال تعجب هیچ کس طولی نکشید که بودن پاسخ داد. تنها چند دقیقه پس از پست کم، عضو سابق سلاخ خانه استوری اینستاگرامی را به اشتراک گذاشت که در آن به کم هشدار داد که عقب نشینی کند.

بودن به سمت کامرون شلیک می کند
تصویر از طریق اینستاگرام

او نوشت: “حالا که نمی دانم او برای انجام این کار با من بسیار حساس است.” “قبل از اینکه دلم بخواهد بازی کنم و دوباره شروع به برقراری تماس کنید، آرام باشید. روی کت و شلوار و ست صورتی‌تان تمرکز کنید، آن «ترک‌هد» مدت‌ها پیش به شما دست زد.»

NORE مدت کوتاهی پس از مصاحبه بودن با واکنش شدید روبرو شد، زیرا بسیاری معتقد بودند که او در حال سایه زدن به Combat Jack است. بودن در قسمت 600 با عنوان “The Pandy’s” به این بحث پرداخت و اصرار داشت که نمی دانست NORE به کدام خواننده رپ تبدیل شده به پادکست اشاره می کند.

بودن گفت: «NORE آنجا نشست و به ظاهر به شبکه بلندگوی بلندگو و جک رزمی شلیک کرد. او نامی نبرد. او گفت “مالیات” اما نامی نبرد. هر کسی که جو را می شناسد احترامی که من برای کامبت جک قائل هستم می داند. شما هرگز نمی‌شنوید که یک کلمه بد درباره Combat Jack به زبان بیاورم… اگر می‌دانستم که این همان کاری است که NORE می‌کوشد انجام دهد، و من هنوز نمی‌دانم که «چون من حرف اینترنت را به هیچ وجه قبول نمی‌کنم. اما اگر فکر می کردم که او این کار را می کند، جلوی او را می گرفتم.»