جو بودن در میان رفت و آمدهای مداوم به سمت گیلی دا کید شلیک می کند

جو بودن پاسخی به توییت اخیر Gillie Da Kid در مورد انتقاد میزبان پادکست منتشر کرده است.

بودن بالای اسکرین شات توییت گیلی دا کید توییت کرد: “شما اینجا را ارزان می فروشید… مراقب دهان خود باشید وقتی با من صحبت می کنید یا در مورد من صحبت می کنید.”

«بعد از شروع حرفه‌ای رپ در داخل و خارج از تمام دوره‌های بازپروری، همه چیز در Bit$hes Now u Wanna Podcast Beef تمام شد. جیلی روز یکشنبه در توییتی نوشت که باعث پاسخ بودن شد.

تبادل پس از آخرین قسمت از پادکست جو بودن، که در آن بومی نیوجرسی وقت گذاشت تا جیلی را در آخرین دور از گوشت گاو بین خواننده های رپ با پادکست به اشتراک بگذارد. بودن در سخنان کوچک خود فاش کرد که نمی‌خواهد گیلی در مورد پول صحبت کند، مخصوصاً با شرایط زندگی‌اش.

بودن گفت: «وقتی در اینجا احساس خوبی دارم، حالم را خوب می کنم. من نمی‌خواهم هیچ‌کدام از این پول‌ها را از شما بشنوم. تخته سر شما پنجره بسیار کوچکی را در اتاق خواب اصلی شما می پوشاند. میتونم بگم اینطوری نیست از بازی لعنتی با من اینجا دست بردار.»

این رفت و برگشت همچنین به بخش نظرات بازنشر اینستاگرام Akademiks در مورد ناسزاگویی بودن سرایت کرد. گیلی وقت خود را تلف نکرد و یک عکس دیگر به بودن زد و گفت: «وقتی پول کم می‌شود، تو می‌خواهی پادکست بیف [hand in face emoji, crying laughter emoji]”

بودن در پاسخ گفت: “@gilliedaking من از سخنرانی تبلیغاتی شما خوشم نمی آید.. من آن را شخصا گرفتم [crying laughter emoji]”

مشخص نیست که این شکاف اخیر بین رقبای پادکست از چه چیزی شروع شده است، اما ممکن است ارتباطی با این همه هیاهو در مورد پرش رپرها به بازار پادکست داشته باشد. در یک قسمت از پادکست جو بودن در ماه فوریه، Budden و NORE در مورد رپرهایی صحبت کردند که سعی کردند بدون موفقیت به بازی پادکست منتقل شوند.

اگرچه بودن و NORE به صراحت نگفتند که در مورد چه کسی صحبت می کنند، کامرون ماه گذشته این کار را به عهده گرفت و به خواننده رپ کوئینز توصیه کرد که از “هو بودنز” که “هو بودنز” است، دوری کند. بودن سپس به سمت Cam شلیک کرد و به او هشدار داد که عقب نشینی کند زیرا رهبر Dipset برای جنگ با او “بیش از حد حساس” بود.