جو بودن به فهرست رسانه های پیچیده هیپ هاپ به روری و مال پاسخ می دهد

جو بودن به روری و مال، میزبانان سابق خود، پس از اینکه این زوج از او به خاطر رتبه اول در فهرست رتبه بندی قدرت رسانه های هیپ هاپ Complex انتقاد کردند، پاسخ داد.

در آخرین قسمت از پادکست جدید Rory & Mal، این دو نفر بودن را پاره کردند و به مسائل مالی گذشته خود اشاره کردند که در نهایت منجر به مرگ این سه نفر شد.

“دزد!” مال گفت در حالی که او و روری در رتبه بندی دویدند. “گربه سارق. یکپارچگی بزرگ… به سارق گربه نگاه کنید که به خانه بعدی که می خواهد بدود خیره شده است. این گربه بزرگ است! ساکت مثل یک موش.»

طولی نکشید که بودن در پادکست خود پاسخ داد و همکاران سابق خود را «حداقل» پسر نامید.

بودن در ابتدای اپیزود شروع کرد: «این موضوع به چه کسانی مربوط می شود. «این حتی در صفحه یک کتابچه راهنما نیست، زیرا شما در کتابفروشی نیستید. به جای نقد قرار گرفتن افراد در این لیست، به نقد بیشتر در مورد اینکه چرا شما در آن نیستید، نیاز داریم. برای هر کسی که در آن نیست، لعنتی ببند. مراحلی وجود دارد که شما آنها را از دست نداده اید.”

بودن ادامه داد: «به هر کسی که ممکن است مربوط باشد، میکروفون را در دست نگیرید. من فقط مشاوره پادکست می دهم. مطمئناً، چون، همه شما نمی توانید با من صحبت کنید، هنوز کار را انجام نداده اید. تو کتابفروشی نرفتی.»

ویراستاران را استخدام کنید. از مردم کمک بگیرید،» او به روری و مال توصیه کرد. “روی کارکنان سرمایه گذاری کنید. به کارکنان پرداخت کنید. کارکنان بیشتری دریافت کنید. تعقیب چک را متوقف کنید. دست از انجام حداقل‌ها بردارید و انتظار داشته باشید که نتایج حاصل شود. شما مثل حداقل پسرها نیستید.»

آخرین قسمت سریال را بشنوید پادکست جو بودن زیر