جوی بداس برای ریمیکس “بچه های اینترنت” ضربه زد

در حالی که طرفداران با صبر و حوصله منتظر آلبوم استودیویی بعدی جوی باداس هستند ، بومی Flatbush آنها را از طریق یک جریان ثابت از اتصالات مشترک تغذیه می کند. 2020 شاهد همکاری جوی با هنرمندانی چون Westside Gunn ، Statik Selekta ، Kota the Friend ، Phony Ppl و اخیراً DJ Scheme بود. این آخر هفته ، جوی این لیست را با کمک به ریمیکس “فرزندان اینترنت” به کارگردانی Fraser T Smith گسترش می دهد.

نسخه اصلی آن در پروژه تازه منتشر شده Future Utopia ظاهر شد 12 سوال و خواننده رپ انگلیسی ، دیو ، و هنرمند صحنه Es Devlin بود.

جوی در بیانیه ای گفت: “من طرفدار كامل فریزر هستم و همیشه در همکاری با دیو علاقه مند هستم.” “فریزر آهنگ را فرستاد و من آیه را از اولین گوش دادن نوشتم!”

می توانید به نسخه رپر Pro Era از طریق YouTube در بالا گوش دهید. این رکورد بخشی از یک بسته ریمیکس است که شامل نسخه هایی با دی جی Preditah بریتانیا و کوارتت جاز Ezra Collective نیز می شود.

“نکته جالب در مورد 12 سوال این است که پاسخ ها پایان ناپذیر هستند “، اسمیت در مورد نسخه های دوباره کار شده گفت:” و این رمیکس های تیزبین ترین ذهن در موسیقی مدرن ، آتش تازه ای به پرونده موجود دمیده است. “

می توانید در اینجا به رمیکس های “کودکان اینترنت” گوش دهید.