جورجا اسمیت در ویدیوی تک آهنگ جدید “چیزهای کوچک” آن را سرگرم کننده و لاس می کند

پس از یک وقفه کوتاه، جورجا اسمیت ماه گذشته با آهنگ “Try Me” بازگشت و همچنین اعلام کرد که امسال آلبوم جدیدی را منتشر خواهد کرد. اکنون، پس از ملودرام بزرگ آهنگ تولید شده توسط DAMEDAME* و تصاویر بصری آن در مجموعه مارسی، والسال بومی دنده خود را برای چیزی کمی متفاوت تغییر می دهد.

برای تک‌آهنگ جدید «چیزهای کوچک»، P2J و New Machine تولید را انجام می‌دهند و ابزاری جاز و آماده مهمانی برای آوازهای داغ و اشعار فریبنده جورجا می‌سازند. این فیلم همچنین با ویدیویی از کارگردان Bolade Banjo همراه است که جورجا را درست در یک مهمانی خانگی پر انرژی قرار می دهد که در آن نوشیدنی ها جاری می شوند و بدن ها به یکدیگر برخورد می کنند.

جورجا با به اشتراک گذاشتن افکار خود در مورد آهنگ، می‌گوید: «آهنگ کاملاً گویا است. وقتی شروع به ساختن آن کردیم، یک معجون لیل داشتم – رام، تینگ و مگنوم – و فقط تصور می‌کردم این آهنگ را می‌شنوم که به یک مهمانی می‌رود و کسی را می‌بینم که چشمم به او بود. خوش می گذرد!”

Bolade Bango کارگردان ویدیو افزود: «اشعار و ساز بسیار به کارگردانی ویدیو اختصاص داشت. این در مورد یافتن زبان سبکی بود که معنا داشت. در صحبت با جورجا در مورد اینکه او چگونه می‌خواست به این موضوع نزدیک شود، آشکار شد. “چیزهای کوچک” درون خودش بود.”

پخش را روی ویدیوی بالا فشار دهید و مطمئن شوید که “چیزهای کوچک” را به لیست های پخش خود اضافه کنید.