جورجا اسمیت با تک آهنگ جدید «Try Me» به بزرگی بازگشته است.

جورجا اسمیت برگشت!

پس از سال 2022 نسبتاً آرام (تاکید می کنیم “نسبتا” چون با Ibeyi و جوی اوربیسون همکاری داشتیم و چند ریمیکس) خواننده متولد والسال با یک تک آهنگ کاملاً جدید به نام “Try Me” بازگشته است و او را آورده است. برخی از تصاویر جدید استادانه درست شده برای همراهی با آن.

این ویدیوی جدید به کارگردانی امبر گریس جانسون و فیلمبرداری در حومه مارسی، فرانسه، با نمایی دراماتیک از جورجا که روی دست و زانوهایش در فضایی تاریک می خزد آغاز می شود، قبل از اینکه به آمفی تئاتر رومی خیره کننده در آرل، شهری دیگر در جنوب حرکت کنیم. فرانسه.

از بسیاری جهات، این یک آهنگ دو نیمه است که با یک بخش رانندگی و ضربی آغاز می شود که قبل از اینکه جای خود را به بخش بسیار ظریف تر و ویولن سل می دهد قبل از اینکه ناگهان به طور کامل تمام شود، فرمان پذیر و تعیین کننده است. این دوگانگی منعکس کننده تغییراتی است که او در سال های بعد در خود دیده است گم شده و پیدا شد موفقیت زیادی برای او به ارمغان آورد. او توضیح می‌دهد که آن سال‌های متوالی باعث شده است که او هم بسیار موفق باشد و هم تحت تأثیر چیزی کاملاً خارج از کنترل او باشد.

او در بیانیه‌ای که در کنار آهنگ منتشر شد، گفت: «من این دنیایی را که به تازگی وارد آن شده‌ام دوست دارم، و من هنوز در حال کشف چیزها هستم. همیشه در حال کشف چیزها این اولین باری است که من چیزهایی را منتشر می کنم که بتوانم با آنها ارتباط برقرار کنم.»

آنچه سال پیش رو برای جورجا رقم می زند باید دید، اما بعداً در همان بیانیه، او می نویسد:الآن برمیگردم دقیقا همان کاری را که می خواستم انجام داد اتاق انتظار کوچکی بود، بنابراین مردم می‌دانستند که من برمی‌گردم.» پس از آن چیزی که می خواهید بسازید.

تصاویر بصری “Try Me” را در بالا مشاهده کنید و مطمئن شوید که آهنگ را به لیست های پخش خود اضافه کنید.