جوان MA پس از بستری شدن در بیمارستان به‌روزرسانی‌های بهداشتی ارائه می‌دهد، می‌گوید که هوشیار است

Young MA در پستی که در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است، پس از اینکه آخرین بار فاش کرد که ماه گذشته به دلیل مشکلات مختلف در بیمارستان بستری شده بود، به هواداران به روز رسانی سلامت خود را ارائه کرد.

خلاصه داستان، اساساً، می دانید. این یک شکست کوچک برای یک بازگشت است،” یانگ MA به اشتراک گذاشت. “متاسفانه، من تصمیمات اشتباه زیادی در زندگی ام گرفتم و همه چیز به شما نزدیک شد، یا هر چه که باشد. فقط می‌خواهم بدانید، علاوه بر همه اینها، من خیلی بهتر عمل می‌کنم. حالم خوب شد من خیلی هوشیار بودم من نمی خواهم به طور خاص وارد جزئیات شوم، زیرا من واقعاً می خواهم شما را در سفرم همراهی کنم. بنابراین، علاوه بر انتشار چند موسیقی جدید، یک مستند نیز با داستان خود دارم. … همه می دانید که من مرموز هستم. من مشکلات شخصی ام را برای خودم نگه می دارم. اما، اکنون زمان آن است که آن را به همه شما بیان کنیم.»

او تمسخر کرد که برای تابستان موزیک جدید زیادی برنامه ریزی کرده است، اما می خواهد طرفداران او را تحمل کنند. او گفت: “می دانم که تقصیر من است.” “من همه شما را پس گرفتم. من هنوز اینجا هستم و جایی نمی روم.»

به‌روزرسانی جوان M.A مدت زیادی پس از انتشار ویدیویی از او که باعث نگرانی طرفداران در مورد ظاهر او شد، منتشر شد. او در پاسخ به این نگرانی گفت: «همانطور که بسیاری از حامیان من می‌دانند که من در چند سال گذشته با مسائل مختلف سلامت شخصی درگیر بوده‌ام. من اخیراً در بیمارستان بستری شدم و برای چندین بیماری با موفقیت درمان شدم. الان وضعیتم بهتر است، مدتی طول می‌کشد، اما در مسیر بهبودی هستم و مشتاقانه به آینده نگاه می‌کنم.»