جوان اراذل و اوباش دوباره برای باند پرونده می کند، می گوید که نمی تواند سالم بماند

وکیل جوان اراذل از دادگاه درخواست کرده است که به دلیل سلامتی این 31 ساله وثیقه صادر کند.

Alive 11 News گزارش می‌دهد که وکیل تاگر، برایان استیل، می‌گوید که خواننده رپ به دلیل رژیم غذایی نامناسب بدون ضمانت «در زندان شهرستان به سر می‌برد». او از زمانی که دستگیر شد و متعاقباً در ماه مه گذشته کیفرخواست صادر شد، در زندان بوده است.

استیل می‌گوید Thug نمی‌تواند سالم بماند، زیرا به گزینه‌های غذایی خوب دسترسی ندارد، در عوض غذاهایی می‌خورد که «مزایای سلامتی صفر» ندارند، مانند شکلات و چیپس. زمان محدود Thug در خارج از منزل بر سلامت Thug تأثیر گذاشته است و او نیز به دلیل سلول کوچک خود قادر به ورزش زیاد نیست. زمانی که او هوای تازه می گیرد، زمانی است که او را به دادگاه می برند و برمی گردانند. استیل همچنین می‌گوید تاگ «کم خواب است» و هر شب فقط پنج ساعت می‌خوابد و در روزهای دادگاه، باید بین ساعت 3 تا 4 صبح از خواب بیدار شود.

استیل در درخواست وثیقه خود گفت: “تا پایان هفته، آقای ویلیامز در حال مبارزه است تا به اتفاقات پرونده خود توجه کند.” فولاد می‌خواهد Thug را باند شود و می‌گوید «شرایطی می‌تواند اعمال شود که اجازه تنظیم اوراق قرضه را می‌دهد».

Young Thug به اتهام فعالیت باندی، ناشی از سال 2018، و اتهام توطئه برای نقض قانون سازمان های تحت نفوذ و فاسد راکتی از سال 2013 متهم شده است. گونا و 28 نفر دیگر نیز در ماه مه گذشته دستگیر شدند و در 56 مورد متهم شدند. کیفرخواست RICO گانا و سایر همکارانش در چند ماه گذشته قراردادهایی را پذیرفته اند که به آنها اجازه می دهد زندان و محاکمه را دور بزنند. تاگ در تمام مدت بی گناهی خود را حفظ کرده است. این چهارمین تقاضای ضمانت نامه است که توسط وکیل وی ارائه می شود. سه مورد قبلی تکذیب شده است.