جنیفر لوپز در تریلر «مادر» نتفلیکس به یک قاتل تبدیل شد

جنیفر لوپز از طرفداران رام کام در فیلم بعدی خود تبدیل به یک قاتل مرگبار می شود.

روز سه شنبه، نتفلیکس تریلر این فیلم را منتشر کرد مادر. این پیش‌نمایش تبدیل خواننده «روی زمین» به حالت مادر را نشان می‌دهد – به معنای واقعی کلمه، در حالی که او در بیابان سرد به حرکت در می‌آید، به گرگ خیره می‌شود، از ساختمان‌ها می‌پرد، وارد دعوا می‌شود و با سرعت زیاد تعقیب می‌کند، می‌دود. بالای ماشین ها و تیرهای تیز برای نجات جان دخترش و خودش.

“شما او را با افراد خوب قرار دادید. او را ایمن نگه دارید،» شخصیت او در یک فلاش بک می گوید که او مجبور است دختر نوزادش را ترک کند. “اگر مشکلی وجود دارد، به من اطلاع دهید.”

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: “در حین فرار از دست مهاجمان خطرناک، یک قاتل از مخفیگاه بیرون می آید تا از دخترش که در اوایل زندگی ترک کرده بود محافظت کند.”

لوپز رهبری یک بازیگر از جمله قدرت عمری هاردویک بازیگر، گائل گارسیا برنال، نامزد جایزه اسکار پل راسی، جسی گارسیا و ایون سنات جونز. همسر نگهبان باغ وحش و مولان کارگردان نیکی کارو در راس کار است، در حالی که میشا گرین (کشور لاوکرافت، زیرزمینی)، پیتر کریگ (تاپ گان: ماوریک، Thبتمنو آندرا برلوف (مستقیم خارج از کامپتون) فیلمنامه را مدیریت کرد. لوپز همراه با گرین، بنی مدینا، الین گلداسمیت-توماس و غیره تولید کرد.

این فیلم دو روز قبل از روز مادر می آید و در 12 می به نتفلیکس می رسد.

در مرحله بعد، جی لو قرار است در تریلر علمی تخیلی نتفلیکس بازی کند نقشه اطلس با شانگ چی و افسانه ده حلقه رهبری سیمو لیو و این ما هستیم ستاره استرلینگ کی براون. لوپز همچنین در آمازون پرایم ویدیو ظاهر خواهد شد بي وقفه از شرکت تولید جدیدی که توسط همسرش بن افلک و همکار دیرینه اش مت دیمون، Artists Equity تأسیس شده است.