جستجو و نجات: چرا شیرین کاری کیم کی دریک فلت شد

دریک زمانی رشد می کند که حریفی برای شرمسار کردن، دشمنی برای نبرد و گوشتی برای برنده شدن داشته باشد. با این حال، بدون هیچ هدفی، او گاهی اوقات برای یافتن انگیزه های جدید در موسیقی خود تلاش می کند، و آخرین تک آهنگ او بازتابی از آن است.

در “جستجو و نجات”، او بی الهام به نظر می رسد. این آهنگ به طور رسمی امروز پس از آن که او برای اولین بار در 2 آوریل در ایستگاه رادیویی SiriusXM Sound 42 خود آن را کنجکاو کرد، منتشر شد. این آهنگ به لطف Beatmaker فیلادلفیا BNYX به خوبی تولید شده است و مطابق با آهنگ های شومی است که دریک اخیراً استفاده کرده است، اما میله ها تحمل نمی کنند او با بازی با دختری که اغلب طوری رفتار می کند که سعی می کند نجات دهد، فریاد می زند: «بیا و نجاتم بده/من را از باشگاه بیرون بیاور/مرا از تله بیرون بیاور/من را از بازار خارج کن/من را از نقشه بردارید».

اشعار مانند یک تفکر بعدی به نظر می رسد که واقعاً قرار است یکی دیگر از ناخواسته های غیر ضروری دیگر نسبت به کانیه وست باشد. دریک بیشتر از محتوای واقعی آن برای بازاریابی به سبک ترول برای آهنگ صرف کرد، و در نتیجه آهنگی کمتر از حد متوسط ​​را به وجود آورد که توسط خرده‌کاری‌هایی که باعث انتشار آن شد، درگیر شد.

«جستجو و نجات» مانند یک نسخه کمتر الهام‌گرفته‌شده از «Elevate» یا «Nothings Into Somethings» (البته بسیار طولانی‌تر) است، جایی که دریک از ضربات آهسته‌تر و قلاب‌های تکراری استفاده می‌کند، اما در این مورد، آیات چیزی اضافه نمی‌کنند. به آهنگ او دوازده بار «مامی» را تکرار می‌کند (شمارش کردم)، و فقط چند بار است که می‌توان به آواز خواندن یک رپر 36 ساله درباره اینکه می‌خواهد «از زندگی باشگاهی نجات پیدا کند» قبل از اینکه فکر کند دلیل عمیق‌تری وجود دارد گوش کند. موضوع. او هرگز یک جیب ملودیک در “جستجو و نجات” پیدا نمی کند، و اشعار خالی او را بیشتر به چشم می آورد. آهنگ‌هایی مانند «Elevate» و «Nothings Into Somethings» به دلیل شیارهای جذابی که او پیدا می‌کند و لغت‌بازی ظریفی که به آن شهرت دارد، کار می‌کنند، اما این آهنگ هیچ کدام را ندارد. برای بیان آن در اصطلاحات TikTok: این آهنگ نه افکار دارد و نه حال و هوا. دریک کاری متفاوت از آنچه قبلا انجام داده است انجام نمی دهد. این نمونه دیگری از تکیه او به فرمول اختراع شده خود در تولید لو-فای است که با یک قلاب به راحتی قابل شرح است و همه چیز را جلب می کند. اما به دلیل ابیات ضعیفش و تمام ترولینگ های عجیب و غریب در بین آن ها نمی آید.

پس از اولین آیه، دریک یک کلیپ از قسمت پایانی سریال را نمونه‌برداری می‌کند همگام با کارداشیان ها، جایی که کیم کارداشیان در مورد طلاق صحبت می کند. او می‌گوید: «من خیلی دور نیامده‌ام تا این‌جا بیایم و خوشحال نباشم. قبل از انتشار آهنگ، پدر دریک اظهار نظر کرد و گفت که پسرش Ye را ترول نمی‌کند و این فقط یک آهنگ است، اما تاریخچه این دو رپر چیز دیگری را نشان می‌دهد.

دشمنی دریک و یه تا این لحظه به خوبی مستند شده است، و بسیاری حدس می زنند که به دلیل شایعاتی است که گفته می شود دریک در گذشته با کیم صمیمی بوده است. کانیه در آخرین دیدارش این زمزمه ها را خاموش کرد Champs را بنوشید، و اکثر طرفداران فکر می کردند که گوشت گاو پس از اینکه این دو برای کنسرت رایگان لری هوور بنفیت Ye’s 2021 روی صحنه آمدند، له شد. اما پس از آن دریک در طول زندگی خود گوشت گاو را دو برابر کرد از دست دادن او “Circo Loco” را قطع کرد، رپ، “در ارتباط با اوپس، عوضی، من آن کار را برای جی پرنس انجام دادم/بیچ من این کار را برای گروه اوباش انجام دادم”، با اشاره به جی پرینس کهنه کار صنعت موسیقی که به طور بدنامی میانجی پیمان آنها بود.

دریک از ادامه دشمنی با کانیه وست چیزی به دست نمی‌آورد، و اکنون به جای ادویه‌ای که ممکن است به دنبال آن باشد، در موسیقی او حواس‌پرتی ایجاد می‌کند. شما تقریباً همه چیز را (و به دلایل خوب) از دست داده است، از جمله همسرش، معامله آدیداس، و محبت عمومی. دریک مدتها پیش در این دشمنی برتر بود. استفاده از نمونه، همراه با هنر پوشش زنی که به طرز چشمگیری شبیه کارداشیان در کلاه ایمنی به نظر می رسد (که می تواند به تصویری اشاره کند که کانیه و کیم با هم گرفته اند) انعطاف پذیر نیست، عجیب است. به نظر می‌رسد که دریک انرژی بیشتری برای ترول کردن کانیه به جای سرهم کردن آهنگ گذاشته است، که باعث می‌شود باور کنم که این «بیف» یا بسیار عمیق‌تر از موسیقی برای او است، یا او به دشمنی نیاز دارد تا آتش خلاقانه‌اش را در حال حاضر تقویت کند.

دریک برخی از بهترین موسیقی های خود را در اوج نبرد ساخته است. گوشت گاو او با میک میل “Charged Up”، “Back to Back” و یک دویدن گرم در تابستان 2016 و بعد از آن را به وجود آورد. این زمانی بود که آهنگ‌های دیس دریک هنوز معنایی داشتند. «بازگشت به پشت» نه تنها میک را شرمنده کرد و او را به یک میم تبدیل کرد، بلکه نامزد دریافت جایزه گرمی نیز شد. سرود تابستانی بود که خیابان ها را فرا گرفت و باشگاه ها این یکپارچگی غزلی را فدای ریزه کاری نکرد. راهی برای زندگی در اتحاد کامل پیدا کرد، که کارت ویزیت یک آهنگ دیس خوش ساخت است. تنها دلیلی که گوشت گاو تمام شد این بود که دریک آن را لغو کرد. در همین حال، گوشت گاو دریک با Pusha-T (علیرغم پایان با شکست) به او انگیزه ای داد که منجر به آلبومی شد که برخی از بزرگترین رکوردهای او تا به امروز را تولید کرد – “God’s Plan” و “In My Feelings” – به علاوه زخم های نبرد کافی برای ادامه دادن. تا به امروز به سمت او شلیک می کند. «جستجو و نجات» نه آنقدر مستقیم است که بتوان آن را یک آهنگ دیس در نظر گرفت و نه آنقدر خوش ساخت که اصلاً آهنگ خوبی به حساب بیاید.

همانطور که در حال حاضر وجود دارد، دریک هیچ دشمن عمومی برای تعامل ندارد. از آنجایی که در جبهه شمالی همه چیز آرام است، قلدری او از یک ستاره رپ شرمسار و ناراضی نه تنها ناپسند نیست، بلکه تمایل او را برای جنگیدن همیشه آشکار می کند. اگرچه او قبلاً در این نبرد پیروز شده بود، بنابراین موسیقی که هنوز از آن الهام می گیرد در حال سقوط است.

بنابراین، چرا دریک در حال حاضر مجدداً با کانیه وست مخالفت می کند؟ دریک بیشتر از هر کسی هدفمند ترول می‌کند، و او در ساختن روایت‌هایی پیرامون موسیقی خود متخصص است.

در حال حاضر، او در حال آماده شدن برای رفتن به اولین تور خود از سال 2018 است، و او به تازگی دو آلبوم را در سال گذشته منتشر کرد، بنابراین اجازه دادن به یک تک آهنگ شایعه‌انگیز راه آسانی برای حفظ نام او در گفتگو است، علیرغم اینکه احتمالاً پروژه بزرگ دیگری در این زمینه ندارد. خط لوله او سابقه چیدن گوشت گاو را برای سال‌ها دارد، از جمله فرستادن سابلیمینال‌ها به Pusha-T مدت‌ها پس از پایان ناآرامی آن‌ها، و او اکنون کانیه را رها نمی‌کند. هر چه موضوع بین آن دو باشد، باید بیشتر از دیس هایی باشد که معامله شده اند. تا زمانی که فاش نشود، هیچ کس به طور قطع نمی‌داند، اما با توجه به اینکه کانیه وست چقدر سقوط کرده است و دریک چقدر در بازی قرار گرفته است، ادامه این نبرد یک طرفه منطقی نیست مگر اینکه چیز دیگری در بازی باشد.

با وجود اینکه این مزخرفات کودکانه هستند و حواسشان را از موسیقی منحرف می کنند، اما کار می کنند. مردم حتی قبل از اینکه این آهنگ منتشر شود به دلیل نمونه بحث برانگیز کارداشیان در مورد آن صحبت می کردند، و صفحات طرفداران به تکاپو افتادند تا بفهمند آیا کیم زن هنر جلد است یا خیر. دریک از این ترفندها به آنچه می‌خواهد می‌رسد، بنابراین بعید است که به این زودی‌ها استفاده از آنها را متوقف کند. با این حال، این ترفندها برای همیشه کار نمی کنند. با میزان قدرتی که دریک در رپ دارد، نمی‌توان وزن تأثیر او را برای همیشه با بازی‌های کوچک تحمل کرد، حتی اگر مردم آن را در حال حاضر بخورند. در نهایت، او کمتر شبیه رئیس اوباش رپ می شود که سعی می کند به تصویر بکشد، و بیشتر شبیه بازیگر بسیار خوبی است که بیش از حد به این نقش متعهد شده است.

نیازی نیست دریک شروع به رپ کردن با پدر کند یا نسخه خود را رها کند 4:44، و او مجبور نیست موضوع خود را به شدت تغییر دهد (او خود تاج “پادشاه کوچک” است، و نیازی به اختراع مجدد خود ندارد) اما او فقط از این آهنگ الهام گرفته نمی شود. شاید جنگ لفظی تنها چیزی باشد که شور و شوق او را اخیراً شعله ور نگه می دارد و او مجبور شده است که به اخگرهای کسل کننده دامن بزند. یا شاید درام بهترین ابزار بازاریابی برای او باشد. حتی اگر دنیس گراهام درست می‌گوید و «جستجو و نجات» «فقط یک آهنگ» است، آهنگ خوبی نیست، و دریک ممکن است نیاز داشته باشد که یک موزیک جدید خارج از روابط و رپ بیف پیدا کند.