جستجوی برتر Google در سال 2020 شامل ویروس کرونا ، “WAP” ، تراویس اسکات و موارد دیگر است

چرا؟

همانطور که حوادث 12 ماه گذشته به ما نشان داده است ، این اغلب مسئله اصلی وجود است ، به ویژه در طی یک همه گیری بی رحمانه که توسط بسیاری از افراد با جدیت هوشیارانه و احساس بی تفاوتی دیگران از بین رفته است.

روز چهارشنبه ، گوگل با عمیق ترین روند سالانه جستجو در یک سال جستجو ، بدون تعجب نشان داد که جستجوی شماره 1 ویروس کرونا است. سایر مواردی که در لیست روند جستجوهای عمومی قرار دارند ، شامل انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 ، کوبی برایانت مرحوم و بزرگنمایی است.

بازیگرانی از جمله خواکین ققنوس ، جادا پینکت اسمیت و تام هنکس در رده بندی گرایش برای گروه مربوطه خود بالا بودند. در همین حال ، گروه کنسرت ها حجم بالایی را برای تراویس اسکات و گارت بروکس دید. Cardi B و Megan Thee Stallion که “WAP” هنوز در همه جا حضور دارد ، در رده 1 برای گروه شعر قرار گرفت ، به ویژه بالاتر از “Dynamite” BTS و “GOOBA” 6ix9ine.

تجزیه سال کامل در جستجو برای سال 2020 – که شامل چادویک بوسمن ، جو بایدن ، کامالا هریس ، جورج فلوید ، نایا ریورا ، ببر ببر، انگل، و موارد دیگر – در اینجا موجود است.

و دقیق تر شدن ، Google همچنین نگاه تحقیقی به چگونگی تغییر دوره همه گیری در مراسم روزمره ما را به اشتراک گذاشته است. به عنوان مثال ، مهمترین موضوع “چگونه برای” زیبایی مربوط به سال 2020 “نحوه کوتاه کردن موهای مردان در خانه” بود.