جرمیه پس از نبرد ترسناک با COVID-19 از بیمارستان مرخص شد

خبر خوبی برای ارمیه و طرفدارانش!

TMZ روز شنبه فاش کرد که خواننده از بیمارستان مرخص شده و پس از یک مبارزه تقریباً مرگبار با COVID-19 در خانه در حال بهبود است.

جرمیه در بیانیه ای قبل از تشکر از اقدامات دیگر برای حمایت از او و به اشتراک گذاشتن ، گفت: “اول و مهمترین ، من می خواهم از خدا و تیم باورنکردنی پزشکان و پرستاران در بیمارستان یادبود نورث وسترن برای نجات جان من سپاسگزارم که برای همیشه سپاسگزار خواهم بود.” خبر وضعیت او

وی ادامه داد: “من همچنین می خواهم از خانواده و دوستانم بخاطر همه دعاها و آرزوهای خوبشان تشکر کنم. من غرق در سپاسگزارم. یک تشکر ویژه از Chance The Rapper ، 50 Cent و Diddy برای عشق و حمایت آنها.”

ماه گذشته مشخص شد که جرمیه پس از عدم پاسخ به ویروس ، در زادگاهش شیکاگو بستری شده است. گفته می شود که این خواننده با پشتیبانی دستگاه تنفس نفس می کشد و در بخش مراقبت های ویژه این مرکز نگهداری می شود. پس از دریافت طوفان دعا و حمایت از طرفداران و سرگرمی های دیگر ، وضعیت جرمیه بهبود یافت. او را از ICU به اتاق معمول بیمارستان منتقل کردند و همچنین از ونتیلاتور خارج شدند. در حال حاضر ، بومی شیکاگو دقیقاً به دلیل گذراندن فصل تعطیلات در کنار خانواده اش از بیمارستان مرخص شده است.

جرمیه گفت: “من می خواهم از همه طرفدارانم و مردم سراسر دنیا تشکر کنم که برای من دعا کردند.” “من هر روز قویتر می شوم و مشتاقانه منتظر گذراندن وقت با پسرانم هستم.”